Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miskolc (Lillafüred, Hámor,...

Miskolc (Lillafüred, Hámor, Miskolctapolca, Belváros) vagy Debrecen lenne jó egy téli hétvége a barátnőmmel? 20f

Figyelt kérdés

dec. 1. 14:41
1 2
 11/18 Kései Sirató ***** válasza:
100%

#9

Idén voltam Miskolctapolcán, a barlangfürdő szép, de a vize nem elég meleg. Gyakorlatilag épphogy langyos.

dec. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Aztán Debrecenben mit csinál? Legundorítóbb porfészek, és lokálpatrióta belfideszes putrisok lakják. Miskolc egy fokkal jobb, mert az legalább szép, de ott olyan őslakósok lakják, bár a miskolci magyarok normálisak! Szóval! Ha kurni akartok akkor Miskolc, ha b*sznki akkor szexprém.
dec. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
47%
12-es, annyiban igazad van, hogy Debrecenben nincs semmi amiért érdemes lenne idejönni. De én se vagyok fideszes lokálpatrióta putris és még a város fele sem az, úgyhogy ezzel a jellemzéssel csak magadat minősítetted. Szellemileg elmaradottnak kell ahhoz lenni, hogy ne lehessen felfogni azt, hogy hiába jön ki folyton a fidesz 2/3, a lakosság legalább fele, de inkább nagyobb része akkor sem fidesz szavazó és ez Debrecenre is igaz. Nekem például az ismerőseim közül a korosztályomban 10-ből 0 fideszes, csak a nálam idősebb rokonok közt van fidesz szavazó.
dec. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Akkor aranyom, áruld el, hogy Debrecenben miért nem tudnak köszöni az eladók, a bicajosok miért akartak majdnem elütni? Nem mondom nyilván, hogy minden debreceni ilyen, de Debrecenben sokkal több az ilyen mentalitású ember mint máshol. Talán Szombathely van ilyen szinten. Debrecen lebukkant, és ott is sok az őslakos.
dec. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
46%
14-es, ilyenformán én is feltehetném a kérdést, hogy Budapesten miért szarnak az emberek fényes nappal az aluljáró lépcsőjére az orrom előtt. Vagy egyébként az ország akármelyik városában ahol voltam előfordult már, hogy nem köszöntek az eladók, és máshol is mennek észnélkül a járdán a bringások, meg a rolleresek is. A Dunántúlon pedig még több suttyóval találkoztam mint Debrecenben egyébként. Szóval totál felesleges általánosítgatni, mert suttyó népek mindenütt vannak, az arányok változhatnak tájegységenként, de pl. Magyarországon még ezt sem mondanám jellemzőnek. Ebben az országban mindenütt nagyjából egyforma arányban vannak suttyók, a különbségek amiket tapasztalsz pedig akár kisebb területeken is változhatnak.
dec. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
3%

Székesfehérvár király Debreceni lokálpatrióta te meg bujj el a sarokba. Hallod ha mondjuk a feleségem debreceni lenne és kiderülne hiába lenne kölykeink, elvállnék. Erről ennyit.

Hatvantól nyugatabbra lévő emberekkel tudnék csak szexelni.

dec. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
89%
16# te suttyóbb vagy mint bármelyik debreceni, de még talán a papucsos románokat is simán űbereled.
dec. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
16-os, tudjuk, hogy csak trollkodsz. Debrecen és Fehérvár is szépek, ezt miskolciként mondom, aki a saját városát is szereti. Attól meg nem lesz mindenki fideszes egy városban, hogy épp a Fidesz nyert. Dunántúlon még több helyen nyert a Fidesz, de ott sem az ő hívük mindenki.
dec. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!