Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek tavasszal melyik...

Szerintetek tavasszal melyik városba kiránduljunk el a sulival ezek közül?

Figyelt kérdés
Tavasszal lesz majd a gimiben 3 napos osztálykirándulás, szerintetek ezen magyar városok közül melyik érdemli meg, hogy elutazhassunk oda?

dec. 20. 16:22
A kérdező szavazást indított:
Szentendre
Zalaegerszeg
Pécs
Sopron
Nyíregyháza
Békéscsaba
Siófok
Veszprém
Eger
Egyéb, majd leírom
25 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Honnan mentek?
dec. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Budapest, IV. Kerület
dec. 20. 17:17
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
Hát akkor semmiképp se pl. Zalaegerszegre, ott nem szeretik az újpestieket, menjetek mondjuk Szombathelyre :D
dec. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
#3 persze, a helyi ultrák már várni fogják a busznyi iskolást...
dec. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy busznyi iskolás bárhol jól tudja érezni magát, a közösség a lényeg, nem a látnivalók. Illetve mindenhol lehet jó (az adott társaságnak való) programokat találni. Amikor ofő voltam, nekem egy fő szempont volt: hogy kínáljanak valamilyen városfelfedező játékot, mert sokkal izgalmasabb úgy várost nézni, hogy van valami célja, lehet versengeni, nyomokat keresni, stb. Ahol ilyet találtunk, oda mentünk. Bevált, a következő évben már eleve ezt kérte az osztály.
dec. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Javasolnám Veszprémet, Várpalotát, Egert, Miskolcot. Veszprémből vagy Várpalotáról lehet menni a Bakonyba és a Balatonhoz is, illetve a Bakonnyal kapcsolatban lehetne szállás Zircen vagy Eplényben. Várpalotánál van egy 10 k.m. oda-vissza túraút is romhoz és sziklás fennsíkon vezet az út egyik része. Miskolc a másik olyan, ami a lehetőségek tárháza.


Nekem Sopron és Kőszeg nem igazán volt bejövős, mármint Sopronból kimentem Kőszegre. Előtte néhány nappal voltam Zirc-Bakonynána-Várpalota között, hát sokkal megnyerőbb volt.


35/F

dec. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!