Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik a legszebb város...

Melyik a legszebb város Csongrád-Csanád megyében ezek közül?

Figyelt kérdés

jan. 15. 19:57
A kérdező szavazást indított:
Szeged
Hódmezővásárhely
Makó
Mórahalom
Szentes
Csongrád
Kistelek
Csanádpalota
17 szavazat
 1/4 KmsRys válasza:
100%

Számomra Csanádpalota, persze nem kinézetre, hanem mert ott éltem 18 éven át, és hát az emlékek, mikor még gyerek voltam, és nem volt sz@r az életem...


Mikor a szüleim elváltak, átkerültem Pest vármegyébe... Azóta is, 2 éve visszavágyom Csanádpalotára, tudom, hogy inkább falunak felel meg (pedig hivatalosan város), meg alig van ott valami, de mégis ott nőttem fel... Akárhányszor visszamegyek látogatóba édesapámhoz, mindig csodálom Palotát és majdnem elsírom magamat közben... Pedig amíg ott laktam, addig elvágytam onnan, utólag jöttem rá, hogy mennyire naív voltam...

jan. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 KmsRys válasza:
100%

Ja és tenném hozzá, Makó, Hmvhely és Szeged is szorosan kapcsolódik a múltamhoz, ahová mindig visszavágyom. Jól érzem magam ezekben a városokban, mikor visszamegyek látogatóba. Mindegyik ismerős számomra, nem pedig idegen, mint a jelenlegi lakhelyem környékén...


Elnézést kérek, ha fárasztó voltam... Olyan jól esett ezeket leírni!

jan. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Debreceni vagyok, 1x jártam Szegeden ( nemrég) és fiatalként az volt a benyomásom hogy az egyik legmenőbb magyar város, talán Budapest után a legjobb. Tele volt látványossággal, és a katolikus Dóm pedig, lehet csak a rózsaszín köd miatt- de vagy 3x olyan szépnek tűnt mint a debreceni Nagytemplom. Aztán ott van a Tisza..

Az éghajlata is sokkal jobb ennek a környéknek, ilyen szubmediterrán szerű

jan. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
1-2, akkor miért nem költözöl haza??
jan. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!