Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Harkányi fürdőbe a gyerekmeden...

Harkányi fürdőbe a gyerekmedencékbe nem mehet be felnőtt?

Figyelt kérdés
Nem ülhet bele, vagy oda sem léphetek, hogy segítsek a kicsinek pl csúszdázni? Most néztem google hozzászólásokat, egy férfi írja nagy csalódás, hogy nem játszhatott a gyerekével. Ezt akkor hogy kell elképzelni? Van több gyerek medence is. Melyikre vonatkozik ez?
jan. 23. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Nem, mert belehuggyoznak!
jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jajjj! Csak nem 😂 de apró gyerekkel mész, akkor nem foghatod meg a kis kezét, hogy játsz vele, vagy felkísérd a csúszdára? Ha nem ül bele a felnőtt csak segít neki, ott áll mellette az is tilos? Ugyse tudnék leülni. Szalad mint a mérgezett egér 😅 én meg a legaggódósabb fajta némber vagyok sajnos de ez van!
jan. 23. 21:31
 3/7 anonim válasza:
0%
Pedofil vagy?
jan. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
60 éve is már, hogy kisgyermek voltam. Akkor a felnőtt medencében játszottak velem a szüleim. Olyan volt, ami az egyik végében csak 50 centi, a másikban olyan 120-130. fokozatosan mélyül. Több strandon is volt legalább egy ilyen. Olyanra nem emlékszem abból a korból, de az azóta eltelt évtizedekben sem láttam soha felnőttet a gyermekpancsolóban.
jan. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt írja a honlapjuk:


10. A gyermekmedence élmény elemeit szülői felügyelet mellett lehet használni.

A gyermekmedencét csak 12 éven aluliak használhatják, illetve kísérőjük a

taposón keresztül áthaladva segítheti a gyermeket a játék használatában

jan. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
1: és a gyerekek nem???
jan. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5.köszönöm! Olvastam. Tehát nem ülök bele, de taposó? Még nem voltam ott ezért nem értem. Benti képen nincs semmi a medence mellett, sőt a sarokban van egy csúszdás ha jól emlékszem. Kint pedig egy hatalmas medence képe van játék elemekkel, körben lehet ilyen lábmosóárok vagy mi, de csúszda végén elkapni, vagy felkísérni kezét fogva egy 2 évesnek? Hát nem tudom. Lehet felhívom majd őkez ha megyünk, csak a nyaralás már le van foglalva 😂
jan. 25. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!