Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miért szeretnek a vidékiek...

Miért szeretnek a vidékiek közül olyan sokan Pestre utazni?

Figyelt kérdés

Szinte mindenhol megállnak és bámészkodva feltartják az amúgy is nagy tömeget, akik közül sokan meg sietnek.

Nekik mi abban a szórakozás hogy egy koszos városban a tömegnyomorból még nagyobbat csináljanak? :D Miért nem szeretik a nyugalmasabb helyeket ahol még pihenni is lehet?

Nem azért kérdezem hogy egymásra uszítsam a válaszolókat, hanem csak tényleg nem értem.



márc. 17. 13:33
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
86%

1. nem szoktam látni Pesten vidéki tömegeket bámészkodni


2. Budapest európai viszonylatban egy szép város.

márc. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
56%
Hát mert vidéken mit nézzenek? Már nézték eleget a kocsmát, a piacot, az orvosi rendelőt (ha van), a buszmegállót, a vasútállomást (ha van egyáltalán) és azzal ki is fújt a sztori.
márc. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
73%
Mert nekik ez az újdonság, a nem megszokott
márc. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Utolsó: azt értem, de több ezer másik település van még az országban, akkor miért pont a legzsúfoltabbat választják?? :D
márc. 17. 14:37
 5/40 A kérdező kommentje:
Pont egyszerre írtunk a 3as válaszolóval, én még a 2. válaszra írtam az előzőt.
márc. 17. 14:38
 6/40 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, tényleg nem érted, hogy Budapest messze fejlettebb az összes vidéki magyar városnál, persze hogy nem fog Kecskemétről Győrbe menni bámészkodni, nem véletlenül hívják Budapestet vízfejnek, ez a legfejlettebb város az egész országban. 2es voltam.
márc. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
71%

"Utolsó: azt értem, de több ezer másik település van még az országban, akkor miért pont a legzsúfoltabbat választják?? :D"


Mert mondjuk itt van az országban a legtöbb látnivaló. Az úticél kivlasztásában mióta szempont az, hogy mennyi ember lakik ott?

márc. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
3as: tulajdonképpen egy másik település sem megszokott nekik, egy szomszédos nagyobb megyeszékhely is újdonság lehet ilyenkor, nem? Ott is vannak plázák, és a vidékiek nagy része amúgy sem a kulturális helyek miatt utazik gondolom Budapestre. Vagy igen?
márc. 17. 14:44
 9/40 A kérdező kommentje:
6: mert te fejlettséget mész nézni a nyaraláskor? :D Nem mindegy hogy mennyire modern a pénzbedobó a köztéri budiban?
márc. 17. 14:46
 10/40 anonim ***** válasza:
93%
Te jártál már életedben Budapesten?
márc. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!