Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hétköznapokon 9-11 óra környék...

Hétköznapokon 9-11 óra környékén mennyire dugul be a M0?

Figyelt kérdés

Gödöllőtől mennék Törökbálintig. Tapasztalataim szerint az M0 kegyetlenül bedugul napközben, de utoljára egy éve utaztam rajta.

Tudom,hogy a Google Térképen van forgalmat mutató layer,de az gyakran elég pontatlan



márc. 27. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
M0 kiszámíthatatlan. Van egy baleset, lezárnak 1-2 sávot, aztán kész is a dugó.
márc. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Én nem mennék az M0-án, közelebb lenne a városon át. Ha van valami karambol a gyorsforgalmi akkor szívás van, ezért kerülöm el ha lehet.
márc. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak akkor dugul be, ha baleset vagy útszűkület van valahol, de ilyesmit azért bőven észrevesz a Google forgalomfigyelője és le lehet menekülni időben a pályáról. Hétköznap tutira nem mennék a városon keresztül, kivéve ha nagyon ráérsz, mert időben jóval tovább tart.
márc. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az M0 hatalmas forgalmat bonyolít, de a kritikus szakaszokon 2x3 sávos, ezért nem dugul be, csak ha van valami váratlan esemény. Baleset, út karbantartás, stb.

Üzemanyagban lehet, hogy kicsit több az M0, de az idegrendszeredet és az autódat kíméled vele.

márc. 28. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!