Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Kőszegen vagy ahhoz közel van...

Kőszegen vagy ahhoz közel van Kolostor?

Figyelt kérdés
Nagyon hosszú hogy miért de azt mondta apám hogy elvitet egy kolostorba Kőszegre és azt mondta hogy kislányom pénteken három órakor legyél összepakolva mert a nagyapád levisz Kőszegre.... bla bla. de én nem igazán találtam weben hogy lenne Kőszegen kolostor, illetve csak nagyon kétértelmű szövegeket találtam :/ Tudnátok segíteni leakarom buktatni!
2010. okt. 27. 15:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia! Ha jól tudom a domonkosoknak van ott kolostora, de lehet, hogy pár éve megszünt.

Amúgy azt Te döntöd el, hogy kolostorba vonulsz vagy nem, és nem apukád. Magyarországon egy rend se fog fogadni úgy, ha Te nem akarod. De ez amúgy is hosszú és bonyolúlt, hogy lehet bejutni egy kolostorba.

Szóval ne izgulj tuti nem mész kolostorba.:-)

2010. okt. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia! Az előbb írtam. Ezt találtam a Magyar Katolikus Egyház honlapján:

Boldog Jordán Konvent

házfőnöknő: Mázás Orsolya Marianna OP

Cím: 9730 Kőszeg, Bajcsy-Zsilinszky u. 16.

Tel.: 06 94 563 098

e-mail: mariannaopfreemail.hu

2010. okt. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Majd azért írd meg, hogy hova vittek, és mi történt veled?
2010. okt. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Ne izgulj nem visznek csak ilyesztegetnek vele!:-)
2010. okt. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondoltam amíg Apám a kezembe nem adta a lepecsételt, aláírt papírt miszerint 'Horváth Éva Mária 2010. Október 29.én köteles megkezdeni a tanulmányait a Szent Domonkos Apácarendben!' :/ Tehát holnap megyek. Azért kösz a válaszokat. Bár ahhoz képest hogy 12 éves lány vagyok SENKI nem kérdezte meg hogy akarok menni, sőt pont azért visznek hogy megneveljenek, és anyám még nem is tesz értem pedig mindig keveset vagyunk együtt, és most meg elmegyek holnap és Dec. 16-ig haza sem mehetek. A rend vezetője dönti el hogy telefonálhatok-e a szüleimnek ill. hogy vagyok olyan állapotban hogy látogassanak. Nagyon kivagyok :/
2010. okt. 28. 15:36
 6/13 A kérdező kommentje:
Azt már azért eldöntöttem hogy ha lesz egy hónapnyi anyagom Minimum egy könyvet azért írok belőle :D :P
2010. okt. 28. 15:39
 7/13 anonim ***** válasza:

Első 3 vagyok.:-)

Ez most komoly? Ilyen van a XXI. századba? Ha gondolod meglátogatlak, Kőszeg mellett lakunk.

2010. okt. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Na még mindig én vagyok, nem térek ki belőlled.:-)

Kolostorba bizots nem kell vonulnod, max. valami bentlakásos iskola lehet, bár ez is dúrva lenne. Mit csináltál, hogy apukád így megharagudott rád?

2010. okt. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Elvileg flegma vagyok pimasz és nem becsülöm meg a szüleim. De ez egy apáca rend. Viszont ha van kérdésed most írd légszi mert mindjárt indulok :/
2010. okt. 29. 14:01
 10/13 anonim ***** válasza:
No, mi újság? Hol vagy? Hogy vagy?
2010. okt. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!