Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balatonon ha az egyik strandró...

Balatonon ha az egyik strandról átevezek egy másik strandra ami fizetős és ott partra szállok akkor megbüntethetnek mert nem fizettem ki a belépőt?

Figyelt kérdés

Röviden azért tervezek ilyet mert körbe szeretném evezni a Balatont.

Azon a strandon amire áteveztek ott csak partot érnék és mennék is ki rögtön a kijáraton szóval nem strandolnék ott, meg nem is venném igénybe semmilyen ott lévő szolgáltatást.



máj. 17. 13:30
A kérdező szavazást indított:
Igen megbüntethetnek
Nem büntet meg senki
12 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel, esetleg egy-két olyan strandon zavarnának el, ha sokat vagy ott és feltűnően, ahol karszalag van, de ilyen hely alig akad.
máj. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Így gondolom én is. De ha valakinek fel is tűnik, reálisabb hogy kiutasítanak a területről, mint hogy megbüntessenek, elvégre a strand nem hatóság.
máj. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom de nekem ez a bakancs listán szerepel és már bocs de nem átevezni akarom, hanem körbe evezni. Majd július 26-én átevezem másodjára🤭
máj. 17. 17:37
 4/11 A kérdező kommentje:
Okés, azért aranyos vagy
máj. 17. 18:44
 5/11 A kérdező kommentje:
A többieknek meg köszönöm szépen
máj. 17. 18:44
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek a legtöbb fizetős strandon nincs is karszalagos történet? Akkor honnan tudják valakiről, hogy ő fizetett vagy sem? Bocsi a hülye kérdésért de én a családdal mindig szabadstrandra mentünk a Balatonon.
máj. 17. 19:20
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Onnan tudják, hogy a víz felöl rendszerint senki sem érkezik.
máj. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Pl.: ha valaki ott a fizetős strandon vesz egy belépőt de nem karszalagos a rendszer és úszik egy nagyobb kört akkor ugyan úgy a víz felől ékezik a partra. Azt lehet gyanítani róla, hogy nem vett belépőt és ingyen “belógott” a fizetős strandra.
máj. 17. 19:49
 9/11 anonim ***** válasza:
97%

Lofefi:

Mondjuk a Balaton partján körbeevezni sokkal tartalmasabb program, mint suttyóproli módon dögleni a tengerparton.


8:

Nem foglalkoznak vele, a partról csak a pénztáron keresztül tudsz bemenni, ha egy két ember valamiért a víz felől jön, jelentéktelen tétel. Ha majd tömegek jönnek be ingyen, pl. családok úgy, hogy egy tag belépővel behozza a cuccokat, a többi meg egy horgászstégről beúszik, akkor csinálnak valamit ellene, de mivel nem jellemző, minek. Drága lenne külön embert erre tartani.

máj. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Okés, köszi
máj. 17. 21:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!