Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ajánlanátok nekem bérelhető...

Ajánlanátok nekem bérelhető kandallós faházat?

Figyelt kérdés
Olyat keresek mint a filmekben.. nyugis helyen, mondjuk erdőszélen fa házikó kandallóval, ami nem nagy szóval 2 főnek is kiadó, nincs megszabva hogy min. x éjszakára ki kell venned, nincs házinéni.. stb. van egyáltalán itt ilyen?
2010. nov. 4. 10:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne! Olyan, ahol magadnak kell vágni a fát! :)
2010. nov. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

nézz szét itt, hátha!

2010. nov. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi, megnéztem de nem nagyon találtam olyat
2010. nov. 7. 12:58
 4/10 juhlaci ***** válasza:
a Google- ba írd be ,hogy faház kiadó kandallóval, találni fogsz!
2010. nov. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a legtöbb amit kidob nem is kandallós :( annyiféleképpen próbáltam már beírni, de csak nem találok olyat amire gondolok
2010. nov. 7. 20:36
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
esetleg probalj meg te egy hirdetest feladni. nem emlekszem honnan, de valakitöl hallottam, hogy ök voltak ilyenben. Viszonylag olcso volt, ha jol emlekszem, mert a feltetel az volt, hogy ugy kell ott hagyni a hazat, ahogy te atvetted. Szoval, ha elhasznaltatok fat, akkor azt potolnotok kell, meg ilyenek. Körbekerdezek, hatha megtalalom, aki meselte, sajnos nem emlekszem.
2010. nov. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hú az nagy segítség lenne :) köszi
2010. nov. 9. 15:20
 8/10 anonim válasza:

Én tudom milyenre gondolsz:) Amilyen a filmekben van, a nappaliban kandalló, állatbunda a padlón:) én is olyat keresek, de eddig kevés sikerrel.

Szólj ha találsz :)

2011. febr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

előző vagyok:) én most ilyet találtam, nagyon hangulatos, romantikus de csak kályha van bennt:

[link]

2011. febr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Nikolett4565 válasza:

Ezt a romantikus faházat keresem én is már napok óta, de hiába...

Érdeklődnék, h neked sikerült találni?

2015. okt. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!