Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A Hős utca környéke valóban...

A Hős utca környéke valóban annyira durva, mint amilyen rossz a híre?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 22:51
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Engem lebeszéltek, hogy arra a környékre költözzek, pedig új építésűben néztem arrafelé lakást. Nappal nem gáz, sokat járok arra, este még nem voltam.
2010. nov. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
hát figy... csak maga a hős utca. azon nem ajánlott végigmenni =D
2010. nov. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy kis történelem: a Hős utca már az 50-es években is egy rémisztő fogalom volt. Elképesztő, hogy több mint 50 év múltán is ilyen rossz híre van.
2010. nov. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Hol van ez a Hős utca, és milyen rossz híre van? Ha nappal nem gáz, akkor estére mitől lesz azzá? Az építő cég miért nem tudta ezeket, amikor oda építkezett. (Valaki irta, hogy ott akart venni új lakást). Komolyan a kérdésem, ezek tényleg érdekelnek.
2010. nov. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Elírtam! Komolyan=Komoly a kérdésem .... stb.
2010. nov. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
86%

A Hős utca két részre osztható. Az egyik gáz, a másik nem. A gázos résznek is csak az a része veszélyes, ahol a két "gettó" ház áll. A gettó házak előtt a Zrínyi katonai egyetem mellett mész el, az biztonságos, végig be van kamerázva.

A Hős utca másik fele, ami a benzinkút felőki oldal, az teljesen biztonságos, ott nincs semmi para. Ott egy katonai lakótelep van meg az újépítésűek.

A biztonságos részre a gettóból persze kijárnak vásárolni, mert ott van egy penny market, de nincs semmi gond, nyugis környék.


A Hős utca addig volt végig veszélyes, amíg a 80as-90es években le nem bontották a nagyon durva gettó részt, aminek a helyén most az újépítésűek vannak.

2010. nov. 20. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A Hős utcának csak a Pongrác-u Hungária Krt. közötti szakasza gáz, a többi nem.
2010. nov. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
A Hős utca az a hely, ahol a piros lámpánál állva ajánlatos lezárni a kocsit, különben percek alatt az üléseket is elviszik.
2010. nov. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
00:31-es vagyok. Most már értem! Azt hittem, hogy ilyen csak a VIII.ker-ben létezik. Hát tényleg jobb kerülni ezt a környéket!
2010. nov. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
72%
A VIII. kerületi hős utcával semmi baj nincs... ám a XIV. kerületi rész, na ott légy óvatos.
2010. nov. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!