Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ajánlanátok Mo. N hegyvidéken...

Ajánlanátok Mo. N hegyvidéken egy csendes erdei apartmant?

Figyelt kérdés

Aki esetleg járt már ilyen helyen és nagyon meg volt elégedve, kérem, ajánlja. Kisgyermekkel mennénk, drágább is jöhet. Kis faluban vagy falu szélen, faluhoz közel.

Köszönöm


2010. nov. 29. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
petraapartman.atw.hu
2010. nov. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, de az cím sajnos egy veszélyes oldalra irányít /trójai/.
2010. nov. 29. 20:32
 3/6 Ignis Subdialis ***** válasza:
Róluk még csak jót hallottam: [link] :)
2010. nov. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Érdekes, ez a saját honlapom.Lehet, hogy az atw-vel van a baj: próbáld itt: [link]

Ha érdekel, írj, küldök még képet. Nyitva: tavasztól őszig.

2010. nov. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Most mennénk. Lehetőleg jövő héten;)7

Valami olyasmire gondolok, ahol egy 2 éves is megtalálja a neki való programot. Min. 2 szobás apartman.

2010. nov. 29. 21:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elkéstem a válasszal, de pontosan ez az, amit te keresel: [link] Úgyis jön a nyár! Igaz, mi nem szálltunk meg itt, csak enni mentünk, de kaja finom, olcsó, kiadós, kedves felszolgálás, szóval csak ajánlani tudom. Erdő közepén van, csendes környezet, tiszta levegő ...
2012. jan. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!