Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mi az elérhetősége Balatonfüre...

Mi az elérhetősége Balatonfüreden annak az étteremnek, ahol szilveszterkor szabadtűzön malacot sütnek?

Figyelt kérdés
A 71-es út mellett Balatonfüreden van egy étterem, ahol szilveszterkor (persze máskor is) az étterem elött szabadtűzön sütik a malacot. Nem tudom sem a nevét sem a címét, sem a telefonszámát, malacot pedig csak úgy lehet enni, ha előre rendelek. Ha valaki ismeri írjon. Nagyon fontos lenne.
2010. dec. 10. 17:00
 1/6 anonim válasza:

Szia!

Szerintem erre gondolsz :

[link]

2010. dec. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez az! Zseni vagy!
2010. dec. 17. 23:10
 3/6 anonim válasza:
Nincs mit, majd írd meg milyen volt, lehet mi is elnézünk arra egyszer.
2010. dec. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Voltunk! A malac isteni volt, volt borjúcsülök is, de azt majd legközelebb kóstoljuk meg.
2011. jan. 4. 21:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ajánlom (úgy látom érdekes lehet) Balatonlellén a Mediterrán Éttermet a fő (Rákóczi) úton található.Mi most voltunk ~1hetet ott nyaralni és a kedvenc helyünk lett.MINDEN NAP több malacot is forgatnak,tehát nem kell bejelentkezned előre ahogy itt olvasom!:) Mi is kipróbáljuk majd ha Füreden járunk,ami után itt érdeklődtél.Biztos tetszeni fog a Páromnak ez is nagyon.:) Minden jót!
2014. aug. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja bocsi lehet csak Szilveszterkor kellett ott bejelentkezni előre,ami érthető.Így még jobb,így jövőre spontán ehetünk máshol is malacot!:)
2014. aug. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!