Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Voltatok már a pápai fürdőbe?

Voltatok már a pápai fürdőbe?

Figyelt kérdés
Vélemények?Mi tegnap voltunk a kislányunkkal,és nagyon élvezte:)Nem voltak sokan,ő volt az egyedüli kisgyerek,így volt helyünk bőven.Jól éreztük magunkat.
2010. dec. 21. 11:57
 1/4 anonim válasza:

Pár évvel ezelőtt rendszeresen jártam oda. A termálfürdős része nagyon jó.A csúszda (Fekete lyuk azt hiszem :)) minden korosztály kedvence.A szabadtéri részeket is nagyon jól megcsinálták.

Viszont a strand már nem ilyen jó...Nekem legalábbis nem nyerte el a tetszésemet. Nincs például normális mély medence. Ami van, abba sem lehet jókat ugrálni, mert az úszómester egyből szól.. :s A labdát sem nagyon díjazzák. De mondom, ez már több éves visszatekintés.

Jó..tudom, örülni kéne, hiszen ott az élményfürdő rész. De ennyi emberre szerintem kicsi, és amúgy is. A strandhoz hozzátartoznak az őrült vizicsaták :)

2010. dec. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igen, voltunk, itt lakunk:)
2010. dec. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Voltam. Nekem tetszett.
2010. dec. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nekem is tetszett,igaz mi kint nem voltunk,mert ugye a lányomat nem akartuk kivinni,de majd nyáron is elmegyünk!:)
2010. dec. 21. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!