Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mondanátok néhány kirándulós...

Mondanátok néhány kirándulós helyet ahol van még szabad szállás Szilveszterre 2 fő részére?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem keress,miért mástól várod el,hogy szabad helyet találjon neked?
2010. dec. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
34 apartmant hívtam fel, de nincs szabad hely, azért kérdezem, hogy tudtok-e olyan helyet ahol valószínű van, mert sok szoba van pl. 3500 alatt.
2010. dec. 22. 11:01
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyébként meg ez nem beszélgetős fórum, ha nem tudod a választ, akkor ne irogass, nincs senkinek rá szüksége, köszi.
2010. dec. 22. 11:04
 4/7 anonim ***** válasza:
csak gondoltam,ha én el tudtam tölteni órákat a gép előtt és telefonálgatni,akkor más is meg tudja tenni
2010. dec. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi a pitliért irogatsz ide, ide választ kell irni. Ez senkit nem érdekel. Jobb dolgod nincs?
2010. dec. 22. 14:13
 6/7 anonim válasza:
Ercsi Ózd Olaszliszka...
2010. dec. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
HOTEL SZÁLLODDA VAGY PANZIÓ AHOL KETTESBEN. KERSS RÁ A NETEN. dE HOVAVALÓSI VAGY?
2010. dec. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!