Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen az élet Szegeden?

Milyen az élet Szegeden?

Figyelt kérdés
Szegediek v. környékiek írjatok légyszi(minél többen.köszönöm!:))
2009. jan. 27. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
2009. jan. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi
2009. jan. 27. 21:37
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Jó!Végülis konkrétan mire lennél kiváncsi??
2009. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
úgy általánosan..bármire:)
2009. jan. 27. 22:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha dolgozni akarsz ne ide gyere. Munkalehetőség gyakorlatilag nulla. Ha diplomád van akkor meg főleg, mivel Szeged egyetemváros, teljesen tele van. Vannak szép részei, jó szórakozóhelyei, mint bármelyik nagyvárosnak, de igazából retkes, büdös, forgalmas, mint bármelyik nagyváros.
2009. jan. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

csak megerősíteni tudom az előttem szólót,én is itt járok fősulira,de annyira nem nőtt a szívemhez a város..egyre jobban lepusztul(lásd buszpályaudvar,bár azt most újraépítik máshol..)


nyilván ez a városba áramló tömegek egyik mellékhatása,de sajnos ez a komfortérzetedet nem emeli...(pl.rengeteg hajléktalan..)én még nem kerestem itt munkát,de negatív tapasztalatokat hallottam.ha bulizós,társasági ember vagy,akkor megtalálod a neked való helyeket,szórakozásra,bulira van lehetőség bőven,,de ez egy kicsit kevés pozitívum...gomba mód szaporodnak a bevásáréólközpontok, áruházak,de sokan felteszik a kérdést minek??...szóval nem egy teljesen élhetetlen város,de a 15-20 évvel ezelőtti báját kezdi elveszíteni....(anyum mondta ő sokat járt itt régen-azóta már elköltözött,csak miattam jár ide néha,és csalódást okozott neki a város..)


a közlekedés elég jó,rövid idő alatt mindent el lehet érni,van villamos,troli,busz stb...


tapasztalatom szerint az itteniek pl.boltokban nem igazán kedvesek(tisztelet a kivételnek..)gondolom elegük van a sok "idegenből",nincs energiájuk/kedvük nyájasnak lenni......szóval nagy barátságosságra ne számíts..


sajnálom h.ilyen sok negatív dolgot írtam ezek szubjektív vélemények,tapasztalatok..nyilván lesz a kommentemnek ellenpontja,biztos az is igaz lesz,csak más szemszögből...

2009. jan. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is csatlakozom.Munkalehetőség tényleg nincs a környékében se,ezenkívül sajnos rettentően koszos,lepusztult és tele van aggresszív kéregetőkkel.

Vannak viszont nagyon szép pontjai is,melyeknek egész Európa a csodájára jár és hát én azért még szeretem.

Itt születtem,vagy mi.;)

2009. jan. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!