Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik oldalon lehetne házat...

Melyik oldalon lehetne házat bérelni a Balatonon vagy a Velencei tónál?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
gyakorlatilag a Balaton környéki nyaralók erre vannak ráállva, hogy 1-2 hétre kiadják őket turistáknak
2011. jan. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindkettőn. Az északi és a déli oldalon is rengeteg van mindkét tónál.
2011. jan. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocs, rosszul kérdetem :D, arra gondoltam, hogy milyen internetes oldalon. Bocsi, az én hibám.... :)
2011. jan. 4. 20:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyáron egy csomó ilyen hirdetés volt a www.express.hu-n.


[link]

2011. jan. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Üdülni akarok ***** válasza:

Egész nyárra kibérelni szerintem egyik tónál sem tudsz, de nyaralás idejére szállást közel 150 oldalon kereshetsz, de vannak olyanok is, ahol apróhirdetés jelleggel kérhetsz.


A legálisan működök reklámozzák magukat, de kevés olyan család van, aki ne adna ki szobát (vagy ne tudna ajánlani valakit), ha valaki tőlük kér helyben felvilágosítást.


Konkurenciát nem akarok reklámozni, de a keresőkben a "balaton szállás" -460.000 találat vagy a "velence szállás" -120.000 találat közül biztos találsz megfelelőt.


Ha nem akarsz keresni, akkor kérj ajánlatokat kereső oldalakon (pl. nálunk) vagy máshol pl "szállás keres apróhirdetés" keresőszavakkal.

2011. jan. 6. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!