Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A közeljövőbe lessz Ferihegy-T...

A közeljövőbe lessz Ferihegy-Torontó járat?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, kétlem. Szerintem kevés olyan ember van, akik egy napi, vagy akárcsak egy heti gépet is megtöltenének...
2011. jan. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát sajnos egyenlőre nincs arról szó, hogy lenne. Én örülnék, ha lenne. Szerintem elég sok magyarnak él kint rokona, ismerőse. Ha nem napi járatok lennének, hanemcsak heti két-három alkalommal, akkor szerintem azért meg lehetne tölteni a gépeket. Egyenlőre maradnak az alternatív megoldások (pl. Bécsből vagy más európai városból).
2011. jan. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Heti kétszer volt járat legutóbb és mindíg tele volt.

Nemtudom milyen érdekek miatt szünt meg.

2011. jan. 18. 06:34
 4/4 Asleigh válasza:
hát én nekem a szüleim repülőn dolgoznak szal majd megkérdezem tőlük holnap (illetve már ma) délután. Ha addig még jó a válasz... mert akkor tudok leghamarabb választ adni. Nah majd akkor megint jelentkezem.
2011. jan. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!