Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Sopronban dolgok, helyek?...

Sopronban dolgok, helyek? Többi lent----

Figyelt kérdés

Sopronban a tüztoronyba bemenni mennyibe kerül a belépő?

Ajándékboltot ismertek ami tele van soproni dolgokkal meg hűtőmágnesekkel?cimek.Konyhafelszerelés boltnak a cimét tudnátok?kinaiakat tudnátok?cimek?Sose jártam még Sopronban és oda készülök és ezért köszönettel venném ha tájékoztatnátok :)


2011. jan. 25. 19:36
 1/7 anonim válasza:
Tűztoronyba sajnos jelenleg nem lehet bemenni, mert felújjítják. (megjegyzem már lassan 1 éve...) de előtte lehet látni római kori feltárásokat, bár ebben az időben szerintem le vannak takarva. A Fő tér szép, fel lett újjítva. Sopronos ajándékbolt a Tűztorony közelében van, utcát sajnos nem tudok, de nem a Fő tér felőli oldalon ott van rögtön. Kínai van a belvárosban, szintén a Tűztorony közelében, illetve a Sopron Plázában, de a legjobb, amit nagyon ajánlok az ami az Alphaparkban van. A tömegközlekedés most fejlődik, elkezdtek a buszra felszerelni hangfalakat és néhány buszon már bemondják a megállókat. Ha van kérdésed még nyugodtan írj.
2011. jan. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Tűztorony másik (tehát nem a Fő tér felőli) oldalán is van egy üzlet, Szkítianosz Könyvesbolt a neve, ott is van sok Sopronos cucc. Konyhafelszerelés bolt a Várkerületen van, házszámot nem tudok, a Lenck átjáró és a bástya mellett van. A többit az első hozzászóló leírta, ha kérdésed van még, én is szívesen segítek.
2011. jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


Vági Jánosné ajándéktárgyait merre lehetne megtekintenem?

mindenkinek köszönöm a segitséget.

2011. jan. 26. 20:46
 4/7 anonim ***** válasza:
A Szkítianosz Könyvesboltban, amit említettem:-) A linken szereplő kép is ott készült. Tehát még egyszer: kimész a Fő térről a Tűztorony alatt, balra lesz egy nagy kulcs, majd egy átjáró, ezután lesz a könyvesbolt (utána meg egy kocsma). Nem lehet eltéveszteni, biztosan megtalálod.
2011. jan. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Ti merre laktok Sopronban?Van fényképetek a tüztoronyról?

2011. jan. 28. 18:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egy viszonylag kieső helyen, az elkerülő út környékén lakom. Van fényképem a Tűztoronyról, de a neten rengeteget találsz.
2011. jan. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én külvárosi lakótelepen :) Nincs sajnos képem a toronyról.
2011. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!