Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Jártál már Szolnokon, hogy...

Jártál már Szolnokon, hogy tettszik?

Figyelt kérdés
Ha nem igazán nyerte el a tettszésedet, akkor mi az amit hiányolsz belőle, mitől lehetne vonzóbb a turisták számára? Persze leginkább nem a Szolnokon élőktől kérdezem. Ja, és mi az ami tettszik benne?
2011. jan. 26. 20:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem vtam még szolnokon.
2011. jan. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok oda Szolnokért, ott is kezdik az élhető város jegyében lezárogani az utcákat...


U.i:

Tetszik, tetszés egy té!

2011. jan. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Második válaszoló:

Köszi a javítást, akkor a felesleges "t" betűt neked adom a "lezárogani" szavadba:)

2011. jan. 26. 21:42
 4/14 anonim ***** válasza:

Ez aranyos volt... Mármint ez a T-betűs dolog. :)

Én csak párszor voltam Szolnokon, és őszintén szólva két dolog maradt meg bennem úgy igazán: a kórház, és hogy rettenetesen huzatos hely.

Egyszer anyukámmal mikor bent voltunk Szolnokon, akkora szél volt, hogy anyu szájából kivitte a cigit.. :)

2011. jan. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

bocs, én szolnoki vagyok és a lokál patriótizmus jegyében kívánom megjegyezni, hogy ez a város nagyon kellemes, élhető kisváros lett, csak sajnos sok a bunyevác, paraszt. De mind1.

Szóval sokat változott az elmúlt 10 évben, klafadafa kis város ez, én mondom! Csak sajna sok a nyugger és ezért picit alvóváros is.

2011. jan. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy voltam, minden nagyobb városban voltam már. De már várom, hogy megint elmenjek oda, és átbiciklizzek az új hídon!
2011. jan. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A kórházat szépen felújították emlékeim szerint. Talán a kórháznál lévő (Marcipán a neve, ha jól tudom) cukrászda a legpozitívabb dolog számomra Szolnokról. Azt a régi undorító épületet a plázánál pedig igazán lebonthatnák. A ,,lezárogatások" tényleg elég érdekes dolgokat eredményeztek, de pl. az új buszpályaudvar nekem tetszik, de messze nem hozza úgy egy ,,nagyváros" színvonalát, mint mondjuk Veszprém. (Pl. kávézót a belvárosban nem is nagyon láttam, étteremről nem is beszélve. Este kihaltak az utcák, kevés a szórakozási lehetőség. (Legalábbis pestiként így látom a helyzetet.)

Vonzóbb, akkor lehetne, ha lennének szép épületek, jó strand, stb.

Remélem segített :)

2011. jan. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Köszi a tébetűt! A másik kettő kié lesz?
2011. jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egye vállalokk, és adok cserébe egy k betűt!
2011. jan. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Na, már csak egy maradt:) Azt hiszem meghirdetem. Remélem nem fognak belekötni a modik, ugyanis üzleti célra nem lehetne használni az oldalt:)


Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat. Hogy segített-e? Relatív. Csak kíváncsi vagyok, hogy mitől felkapott egy-egy város, a másik pedig nem. Pl. Kecskemétet is szeretik nagyon, pedig ott sem tudok semmi extra dologról. Mint pl. tóparti fürdőzési lehetőség, vár...

2011. jan. 27. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!