Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogy jutok el Budapestről...

Hogy jutok el Budapestről Kaposvárra?

Figyelt kérdés

Hogy jutok el Budapestről Kaposvárra, különböző járművekkel, illetve onnan hogy jutok haza autóval?


(Kocsit akarok venni Kaposváron)


2011. febr. 3. 08:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Pl. vonattal:

[link]

2011. febr. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
2011. febr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

Én is tudom, hogy vonattal kell menni, de én konkrétabb választ akartam kapni erre.....de most így utólag végig gondolva nem is kaphatok konkrét választ amíg pl utca nevet, vagy települést nem adok meg. Azt pedig még nem tudom!

2011. febr. 3. 10:00
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is második!
2011. febr. 3. 10:02
 5/8 omadjoe ***** válasza:
a vasutálomásról a taxi elvisz 600ft-ért szinte bárhová. de ha a tesco,obi mőgőt néztél autot, ugy gyalog is oda mehetsz az 15 perc séta. de ha a cseri részre mész az iszák utca végére az is meg van 15 perc alatt gyalog. nézd meg a google maps-ot, hogy betájolhasd magad. távolsági buszpályaudvar, és a vasutállomás egymással szemben van. de vonattal jösz, jobban jársz... sztem...
2011. febr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 omadjoe ***** válasza:

autoval bp-re: 1 ut vonal: gyors, de drágább

kaposvár 67-es ut balatonszemesfelé, majd szemes előtt fel M7-re, és go pest! 202km 1,5-2ora az ut.


2. ut: kaposvár 61-es ut -dombovár-tamási-cece-sárbogárd

sárbogárdon el fordulni nagyvenyim- dunaújváros felé. újvársnál végig a 6-os föutan százhalombatta, ercsi, érd felé. 228km, és 3,5-4 óra a menetidő


3. ut kaposvár- szántod- 7-es föut siofok - székesfehérvár - agárd- érd -bp. nem ajánlom, mert sk a trafi a 7-es uton , és kvár- szántód között is.

2011. febr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
omadjoe nagyon szépen köszönöm a tartalmas és kielégítő válaszod!
2011. febr. 3. 16:07
 8/8 omadjoe ***** válasza:
nincs mit! kérdezhetsz holnap is! ;D
2011. febr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!