Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ha Ausztriában szeretnék...

Ha Ausztriában szeretnék dolgozni és Győrben szeretnék tanulni, akkor érdemes Károlyházára költözni?

Figyelt kérdés
Károlyháza egy pici falu, igazából ott semmi sincs, se munka, se tanulási lehetőség, de félúton lenne a munka és egyetem között, ezért gondoltam, mint lehetséges variációt. Nem csak igen-nemeket várok, szívesen olvasnék bővebb véleményt, ill. tanácsot. :)
2011. febr. 8. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Mármint hogy érted ezt? Délelőtt tanulsz, délután dolgozol? Vagy végigcsinálod az egyetemet, és aztán kimész?
2011. febr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy majd levelezőn tanulok egyetemen Győrben, hétvégenként, hét közben meg Ausztriában dolgoznék a szakács szakmámban. Így az ingatlan törlesztőjét is jobban bírnám, mint a mostaniét, valamint a tandíjat ki tudnám fizetni és ez utóbbi motivál a legjobban.

Szóval Károlyháza, ami kb félúton van suli és A. között, semmi más nem lenne, mint egy bázis, ahova hazajárok. Tény hogy érdemesebb hazahozni a kinti pénzt, itthon többet ér, no meg míg tanulok, itthon maradok az tuti, az meg még kb 9 év. Most az ország keleti részén lakok, egy közepes városban, talán előrelépés lenne. De nem tudom objektívan kezelni a kérdést, valamint nem ismerem a környéket, így véleményeket hallgatok meg! :) Lehet kiderül, h K.háza csupa kisebbség, akkor felejtős, félek virítanék köztük! De ezt sem tudom, honnan tudhatom meg... :)

2011. febr. 8. 21:13
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Értem! Nos én nem ajánlom, hogy egy 700 fős faluban tengődj :P Inkább költözz Sopronba, onnan egy köpés az országhatár. Meg amúgy is tök jó hely Sopron! Hétvégén meg vonattal elutazol Győrbe, ez olyan ~1 óra.


Szerintem.

2011. febr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!