Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapesten mely barlangok...

Budapesten mely barlangok látogathatók? Megnéznénk egyet a hétvégén.

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
A Szelek Barlangja! Al Gore ott kapta el a MedveDisznóEmbert!
2011. febr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sziklakórház!Nagyon jó!

[link]

2011. febr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. febr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
van egy a budai vár alatt, de az inkább labirintus. Viszont este nincs világítás, kapsz egy lámpást oszt menjé'. Sztem nagyon ott van:)
2011. febr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

pálvölgyibe meg szemlőhegyibe jártam már úgy 10 éve osztkir keretében. elég unalmasak, borsócseppkövek vannak nagyrészt, 1-2 látványosabb dolog talán. ha igazán szépet akarsz akkor aggtelek! meg még van egykét szép, nagyobb barlang az országban.

ja amúgy ha még nem voltál ilyesmi barlangban akkor kezdésnek tökéletesek a bp iek is :) szal az emlitett 2 barlangrol tudok

2011. febr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a Pálvölgyiben érdeklődsz, lehet hogy be jutsz a vele szemben lévő Mátyás-hegyibe, ahol lehet kúszni-mászni. Nagy kaland. Pár éve szerveztem egy olyan túrát (én csak a toborzási részt végeztem, a túrákat szakemberek), hogy előbb elmentünk a Szemlőbe huszonvalahányan. Ott körbevezettek. Utána átmentünk a Pál-ba. Itt már csak tizenöten voltunk. Ott is körbevezettek. Utána pedig a Matyiba öt vállalkozóval kúsztunk-másztunk. Érdemes valamelyik barlangban rákérdezni a lehetőségekre.
2011. febr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A játékbarlangok és a mákonybarlangok rendkívül közkedveltek.
2011. febr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!