Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miért kell teljes áru jegyet...

Miért kell teljes áru jegyet vennem amikor van 90 %-os kártyám?

Figyelt kérdés
Érden a helyi járatokon miért kell a teljes jegyet fizetnem,m iért nincs ott 90%-os kedvezmény ha egyszer van kártyám. igaz hogy még nem kérdeztem de tavaly is így volt hogy volt jegyem igaz nem használtam ott de miért nem lehet venni 90%-ost? valahol pedig olvastam hogy a helyi járatokra is jár a kedvezmény meg még sok mindenre. most akkor érden a helyi járatokon nincs kedvezmény vagy van csak nem adnak?
2011. febr. 19. 15:09
 1/6 anonim válasza:

helyi járatokra nem kell venni jegyet

olyan az az igazolvány mintha egy bérlet lenne

2011. febr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de akkor miért mondták azt a buszon hogy kell jegyet vennem mert ott nincs 90%-os jegy, hiába van kártyám. szóval akkor elvileg ingyen utazhatnák a buszon ha felmutatom a kártyát? és a kísérő is ingyen utazhat? ugyanis a kedvezmény 1 fő kísárőnek is jár.
2011. febr. 19. 16:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen helyi járaton is ingyen utazhatsz+ egy kísérő is:)
2011. febr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tehát akármit mondanak a kártyával ingyen utazhatok. és mit csináljak (mit tanácsolsz kihez forduljak vagy hol stb...) hogyha nem fogadják el a kártyát és jegyet kellene vennem. tehát milyen megoldások vannak ha nem akarják elfogadni a kártyát.
2011. febr. 19. 17:49
 5/6 A kérdező kommentje:
illetve most gondolkodtam azon hogy én ugye Vas megyében lakom csak szoktam menni a mamámhoz. ő lakik érden. tehát ha én nem ott lakom akkor lehet hogy azért nem adnak 90%-os kedvezményt. vagy attól még adniuk kellene ha egyszer van kártyám?
2011. febr. 19. 18:16
 6/6 anonim válasza:

a kedvezmény lakóhelytől független

szóval, felszállsz a buszra/metróra/villamosra felmutatod a kártyád és kész, el kell fogadnia nem kell jegyet kérned

de ha bizonytalan vagy menj be az érdi busz végállomásra és ott megkérdezheted az információnál

és igen, a kísérőd is ingyen utazhat (felmutatod a kártyád és ő sétál utánad)

2011. febr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!