Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova érdemes menni nyaralni...

Hova érdemes menni nyaralni Balatonra baráti körrel?

Figyelt kérdés
Mik a jó helyek? Azt tudom, hogy Siófok a legnagyobb partiváros, gondolkozunk rajta, hogy odamennénk, csak necces kicsit mert drágább is, meg ki tudja bírnánk e a nagy nyüzsgést végig. Szívesebben mennénk egy kisebb városba, ahol szintén vannak nagy bulik, de azért "el lehet menni előlük valahova", és mondjuk közel van Siófok hogy ha valami durvát akarunk akkor bemegyünk :D tehát vlhol a déliparton, siótól egy órás távolságban max keresek egy olyan helyet ami nem annyira nagy, de sok fiatal jár oda is
2011. febr. 27. 18:17
 1/10 A kérdező kommentje:
ja és indokot tapasztalatot is mondjatok pls :)
2011. febr. 27. 18:20
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ mit szeretnétek a Balatonon csinálni. Csak strandolni akartok akkor bárhova, ha túrázni akkor az északi oldal. Egyébként ahol a pénztársátoknak megfelelő szállást találtok.
2011. febr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Siófok nem is kérdés!!! Az után nekem minden olyan mintha ki lenne halva...
2011. febr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

hát ahogy írtam, buli céljából érkeznénk olyan amerikai pite 2-sen :) strand, csajok, pia, pipa, sunshine

Köszi a választ

2011. febr. 27. 18:24
 5/10 anonim válasza:
Zamárdi esetleg? és egybeköthetitek a Sound-dal is. bár nem tudom milyen bulilehetőségek vannak ott, utoljára 4 évesen nyaraltam ott, akkor meg ugye az ember értelemszerűen nem bulizik!=D
2011. febr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem Balatonboglár mi auguaztusaba szoktunk menni mikor vannak a boglári napok évek óta akkor járunk baráti társasággal és van buli haverok strand este buli a parton utána házibuli vagy a parton buli. De ez csak olyankor jó. Siófok meg bármikor nyerő.
2011. febr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
de nem a helyen hanem a társaságon isa múlik a party hangulat
2011. febr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én is Siófokot ajánlanám, mi is minden évben oda megyünk a barátokkal. Minden nap buli, nagy a nyüzsgés, a parton is jó lenni ott kicsit el lehet vonulni a sok embertől. 21/L
2011. febr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az alap, hogy jó a társaság :) Várok még válaszokat :)
2011. febr. 27. 18:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem Balatonfüred is elég nyüzsgő város lett mióta ott a Sundance Park és az új sétány, és mi tavaly csináltuk azt párszor, hogy az utolsó hajóval átmentünk Siófokra, majd reggel az elsővel visszajöttünk Füredre. Igaz ez az északi part, de én azért meggondolnám. :)
2011. febr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!