Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Családdal szeretnénk eltölteni...

Családdal szeretnénk eltölteni vagy 3-4 napot valamilyen wellness szállodában. Miskolcon lakunk. Nem szeretnénk több száz km-t utazni. Ajánlanátok kb 150km-es körzetben valami jó helyet? Nem túl drágán persze.

Figyelt kérdés
Tapasztalatoknak örülnék,ki hol volt,mennyiért?Megvolt-e elégedve a szolgáltatásokkal?
2011. márc. 5. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsik a gyerekek?
2011. márc. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
15 és 18 évesek.
2011. márc. 5. 23:19
 3/3 anonim válasza:
Szerintem mindenképpen ki kell próbálnotok Hajdószoboszlút. Ahoz képest, hogy az egy üdülő övezet nagyon jó árak vannak, persze vannak drágább helyek. Nem tudom, hogy szállodába szeretnétek meni vagy kibérelt lakásba, de én már mind a kettőt kipróbáltam és egész jó árban vannak. Ráadásul szórakozásra is van lehetőség, pl.: bowling, gokárd meg ilyenek. Nagyon szép hely és nyugodt. Tényleg csak ajánlani tudom mindenkinek.
2011. márc. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!