Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hétvégén megyünk Argentínába...

Hétvégén megyünk Argentínába nyaralni mert elegünk van a hidegből. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Elvileg Argentínában mindig meleg van. A szüleim ezt mondják... és a hétvégén megyünk oda nyaralni mert nem tudják elviselni már ezt a hideget. én nem szivesen megyek. De ugye nem lesz 40 fok ott? mert én nem szeretem a nagy hőséget. a szüleim miatt kell mennem mert ők már nem tudják elviselni a hideget.
2011. márc. 8. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Hű... komolyan sajnállak, hogy a szüleid kényszernyaralásra küldenek Argentínába... borzasztó lehet. Szerintem ne is menj.
2011. márc. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát én nem akarok menni. de muszály :@
2011. márc. 8. 14:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább küldenének egy nyelvtan táborba "muszáJ"országba....!
2011. márc. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
De telhetetlen vagy... Inkább örülj neki, hogy ti megtehetitek, hogy elutaztok Argentínába. Én se bírom már a hideget és nyarat akarok, de itt nincs olyan opció, hogy menjünk melegebbre. Amúgy igen, Argentínában meleg van, de ne várj tőle egyből 40 fokot. Menj el, csináljatok sok-sok képet és érezzétek jól magatokat!
2011. márc. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Argentínában most van nyárvége egyszerű földrajz.
2011. márc. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a seggemet a plafonhoz verném örömömben ha Argentínába mehetnék,te meg itt nyavalyogsz!??
2011. márc. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de én a hideget szeretem. nem a 40 fokot. és elvileg most arrafelé tombol a nyár
2011. márc. 8. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!