Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Jó airsoft terep? (Kérdésed...

Jó airsoft terep? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Magyarországon van erdő ahol lehet egy jót airsoftozni?

Az ország területén belül bárhol jó.olyan hej kéne ahol nem nagyon járnak turisták és nem annyira meredek dombos a környék.


2011. márc. 11. 18:30
 1/6 anonim válasza:

Tudom, semmi közöm hozzá, de te elmennél 200km-rel arréb csak, hogy airsoftozhass egyet?

És a "hej", az heLY

2011. márc. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egyszerre írtam ki ezt a kérdést és beszélgettem msn-en kb. 4 emberrel.Ezért volt az írás hiba.


Am meg igen elvonatoznék csak azért 200km-re,hogy egész nap airsoftozak a haverokkal.Mondjuk nem arra gondoltam,hogy oda megyünk valahova lövöldözünk és hazamegyünk hanem egy ott alvós 2 napos airsoft csata.

2011. márc. 11. 19:28
 3/6 anonim válasza:
Az jó buli :D Sajnos nem tudok, vagy ha tudnék se mondanák, mert én lennék a felelős, ha netán megy arra valaki :)
2011. márc. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ohh.

Te csak mondtál egy földrajzi helyet.

Jó igaz akkor igazából az lenne a hibás aki megcsinálta ezt az oldat vagy aki kitalálta az internetet.De a legfelelősebb még mindig az lenne aki kitalálta az airsoft nevű játékot.

2011. márc. 11. 20:18
 5/6 A kérdező kommentje:
:D
2011. márc. 11. 20:19
 6/6 anonim válasza:
Ennyi. Egyébként tényleg nem tudok.
2011. márc. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!