Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik budapesti éttermeket...

Melyik budapesti éttermeket érdemes egy 10 éves osztálytalálkozó megszervezéséhez felkeresni?

Figyelt kérdés
Idén lesz 10 éve hogy középsulibol elballgtunk. én szoktam ilyeneket megszervezni de külföldön élek és Budapesten már évek óta csak átutazóban voltam. Az 5-re a csajok olyan éttermet találtak ami annyira drága volt hogy senki nem evett. Milyen helyek lennének erre alkalmasak. Szerintem a kerület mindegy. Igaz ha lehet tömegközlekedés melett legyen mert sokan azzal jönnének. Amúgy a 11-ik kerületbe játunk, de már szétszéledtünk mindenfele, vidék más kerületekbe.
2009. febr. 21. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Van egy jó kis éttrem/kávéház a 18.kerületben: Zilah. Szerintem nagyon jó kis hely. Igaz, ha nagy vacsorát akartok csapni akkor nem biztos, hogy olcsón megússzátok. Viszont szerintem az is megteszi, ha csak bevágtok pár sütit és egy bögre teát. Kellemes hely, élőzenével(este 6-tól)ha pedig nyáron mentek ki lehet ülni a kertbe.


Majd írd meg hova mentetek végül!


[link]

Nézd meg ezt is: [link]

2009. febr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
[link] nagyon jó olcsón kijöttök hangulatos asztalt foglaltassatok ah ide mentkek.
2009. febr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Az oldalon van videó is, jobbra lent.

2009. febr. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!