Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogyan tudok eljutni Ferihegyre?

Barbyyy888 kérdése:

Hogyan tudok eljutni Ferihegyre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Budapest, Stadion autóbusz pu.-tól szeretnék eljutni Ferihegy, 2 Airportra. Már kerestem egy csomó helyen, de egyszerűen sehol sem találom. Köszi a válaszokat előre is!
2011. márc. 17. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Taxi vagy a 200E busszal. Kőbánya-Kispest metró megállóból.

[link]

2011. márc. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
www.utvonalterv.hu
2011. márc. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem lesz rövid út, de van pár változat:):

1. 2-es metró Deákig, onnan 3-as metró Kőbánya-Kispestig, majd onnan 200E-s busz, ennek előnye h csak két jegy vagy egy átszállójegy kell.

2. 1-villamos Népligetig, onnan 3-as metró Kőbánya-Kispestig, majd 200E-s busz, ez talán valamivel gyorsabb

2011. márc. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95-ös busz a végállomásig, ott átszáll a 200E-re.
2011. márc. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mintha lenne Ferihegynél Volán megálló, az hova megy?
2011. márc. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a ferihegyi volánmegálló az a Kőbánya kispest-ről Vecsésre és Péteri stb-be menő helyközi busz megálló

egyéb volán buszok meg ritkán mennek arra


oda tényleg az a leggyorsabb ha 1-es villamos Népliget, 3-as metró Kőbánya kispest és onnan 200E busz


a 95-ös féle végállomásig megoldást csak akkor javaslom, ha jegyet akarsz spórolni, mert amúgy egy borzasztó hosszú út ritkán jár stb

2011. márc. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

Rendszeresen jártam a Stadionoktól Ferihegyre melózni, vidéki vagyok, és kipróbáltam annak idején mind a két variációt, szinte percre pontosan ugyanannyi ideig tartott a út, visszafelé viszont, ki tudja miért, a metro-s variáció 10 perccel gyorsabb.

2011. márc. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én a helyedben repülővel mennék.Az pont ott tesz le!
2011. okt. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!