Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mikor lesz már engedélyezve...

Silverboy kérdése:

Mikor lesz már engedélyezve Mo-n is sreet vews az összes városra? És olyan minőségben mint a Google?

Figyelt kérdés
Tudom h van néhány városra asszem vmi Román társaságtól de én az összes várost szeretném már virtuálisan és olyan minőségben mint a google.
2011. ápr. 1. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy te szeretnéd csak egy dolog! Majd ha valamelyik társaság lát benne fantáziát, akkor megcsinálja!
2011. ápr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
melyik város látható street view-ban? mert én úgy tudtam hogy magyarország nem engedélyezte..de lehet le vagyok maradva.
2011. ápr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez van még:

[link]

2011. ápr. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Google már elvileg megcsinálta Budapestet, csak az ombudsman szerint ez sérti a személyiségi jogokat...Érdekes módon ez Nyugaton rendben van csak itt nem. Ez ugyanolyan, hogy itt nem engedik bekamerázni a buszokat, mert az is sérti az utasok személyiségi jogát, közben meg péppé verik a sofőrt...
2011. ápr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, a Norc készített már Balatonon (asszem Tihanyban), Debrecenben, Bp-en ahogy itt már írták, talán még szegeden, Győrben, most igy hirtelen csak ezek jutnak eszembe. DE megsem közelíti minőségben a google-t. Azt megmondom - személyiségi jogok ide v oda- hogy haverom az USA-ban így jutott el könnyedén egy megasityben ( nem NY c)A pontból B pontba. Másik haver meg egy másik nyugati országba ahol ez még nincs eltévedt, éjszakázott egy állomáson, ott majdnem bajba került és másnap hajnalban a taxis jól átverte anyagilag mire eljutott B pontba.Csak ennyit arról h néhány ország nem engedi... aggódniuk nem az utcán sétáló szerelmes pároknak kellene talán....

Amúgy köszi az eddigi válaszokat

2011. ápr. 2. 08:38
 6/7 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Igen, a Norc készített már Balatonon (asszem Tihanyban), Debrecenben, Bp-en ahogy itt már írták, talán még szegeden, Győrben, most igy hirtelen csak ezek jutnak eszembe. DE megsem közelíti minőségben a google-t...."


Ha nem lettél volna lusta a linkre kattintani, akkor tudnád, hogy nem "talán meg asszem"!

A "minőséggel" mi a bajod?

2011. ápr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nem lehet összehasonlítani a Google minőségét a NORC-kal...
2011. ápr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!