Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nem tudtok mondani a Tiszatóho...

Nem tudtok mondani a Tiszatóhoz közeli szállást ahol lehet fürödni és a vasút sincs messze? Valamilyen kisebb települést, várost?

Figyelt kérdés
16-18évesek vagyunk kocsival nem akarnak elengedni a szülők, de ezen a nyáron már mindenképp ki akarunk ruccani így csak a vonat lehetséges. Abádszalóki vasút meg ugye 6-7km-re van ami azért rengeteg sétálva:/ valami más település?
2011. ápr. 4. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:

"vasút meg ugye 6-7km-re van ami azért rengeteg sétálva"


Hát jah! Bár hétköznap mindig van hozzá busz, illetve könnyű stoppolni is, mert forgalmas út mellett van a vasút. Én is nem egyszer jöttem már be kamionstoppal :)


Mellesleg, szerintem ne gyertek ide, semmi érdekes nincs itt, nagyon drága a strand, este meg sok részeg cigány van.


Helybéli lakos.

2011. ápr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de ha esetleg mégis oda mennénk akkor milyen szórakozóhely van és melyik utcán?:)
2011. ápr. 5. 20:30
 3/3 anonim válasza:

Nagyon szép hely. Mi utoljára Poroszlón voltunk, szinte bármelyik szállást választhatod, nagyon barátságosak az emberek. Az előző hozzászóló nem számít :) Mellesleg körbe lehet kerékpározni az egészet, a vonaton meg vihetsz bringát, így nem értem a távolság problémát.


Nézz szét itt: [link]

2011. ápr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!