Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » SOPRONIAK! Vagy akik voltak...

SOPRONIAK! Vagy akik voltak más Sopronban: milyen jó hangulatú kocsmák, sörözők vannak ott, amit jó szívvel ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nem puccos, nem csicsás helyre gondolok, ami nincs tele játékgépekkel, lehetőleg nem szól benne valami idegesítő rádió, faszékek és asztalok vannak, viszont azért nem is halál lepukkant, koszos hely. Egyszerű, régi, barátságos, jó sörrel (esetleg kajálni is lehet). Tudtok ilyen helyet?
2011. ápr. 6. 15:23
 1/7 anonim válasza:
Hát az én kedvencem a Gyógygödör, de az inkább borozó, viszont szerintem kellemes hely.
2011. ápr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is egyből a Gyógygödör jutott eszembe a Fő térnél :)
2011. ápr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
2011. ápr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek, ez tényleg marha guszta hely! Nagyon tele szokott lenni?
2011. ápr. 6. 16:59
 5/7 anonim válasza:
Hát én mikor szoktam menni mindig voltak, de sosem voltam úgy, hogy nem lett volna üres asztal. Lehet csak én vagyok szerencsés, de én azon a véleményen vagyok, hogy egyáltalán nem egy zsúfolt hely, mindig van bőven hely.
2011. ápr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És szabad dohányozni?
2011. ápr. 7. 16:27
 7/7 anonim válasza:
Csehó Underground Klub!aaaannyira jó..mindig barátságosak,mondjuk a pasik elég mohók.fapados,nagyon kellemes hely.és egyel lejjebb még bulizni is tudsz.:)
2012. febr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!