Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ajánlanátok valami szép...

Ajánlanátok valami szép helyet Magyarországon belül, amit érdemes megnézni, és nem kerül egy vagyonba?

Figyelt kérdés

szeretnék nyáron feleségemmel és a lányommal elmenni valahova egy, esetleg két hétre, és szeretném ha találnék valami nagyon szép, hangulatos helyet, ahol esetleg lehet üdülési csekkel is fizetni, és nem megfizethetelenül drága. ha van esetleg tapasztalatotok, és tudnátok ajánlani valamit, hálás lennék érte

! köszönöm előre is :)


2011. ápr. 7. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
darvastó
2011. ápr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Börzsöny:


[link]


Bükk:


[link]


Szerintem nagyon szép helyek. :)

2011. ápr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért erre nehéz válaszolni.


Mik vagytok egyáltalán?

a/ túrázni szeretők

b/ csak kirándulgatni szeretők

c/ helyi látnivalókat és múzeumokat megnézők

d/ kocaturisták, akiknek elsődleges, hogy milyen a szállás, van-e ott tv, internet, hétfogásos kaja, stb

e/ sorolhatnám...

2011. ápr. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linkeket, ilyen dolgokra gondoltam! :)

@00:02 Az a, b, c csoportba sorolnám magunkat! :) nem kell internet, még az sem feltétlen baj, ha térerő sincs :D


ha még volna ötletetek, vagy tapasztalatotok, amit megosztanátok velem, hálás volnék érte :)

2011. ápr. 8. 07:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Vinye. A Bakonyban. Én még tinédzser koromban egy egész nyarat el tudtam volna ott tölteni. Cuha-völgy, át lehet gyalogolni Csesznekre a várhoz. Ha még biciklit is visztek, nagyon jól el lehet lenni. Kiskoromban, ha kiruccanásról volt szó, mindig a Bakony jutott eszembe (azon belül is Vinye) :) Mondjuk ott jobb nagyobb társasággal lenni, lehet hármasban pár nap alatt megunjátok, de nagy túrákat lehet tenni.
2011. ápr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!