Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Egerben mit éremes megnézni,...

Egerben mit éremes megnézni, a váron kívűl?

Figyelt kérdés

A családommal megyünk a nagyfiúnk 9 éves! Szombat-hétfőig tartozkodunk ott!

Köszönöm!


2009. márc. 2. 07:39
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a D betű kimaradt! - érdemes- :))
2009. márc. 2. 07:40
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Bazilika, Líceum (főiskola) könyvtára, Csillagvizsgáló, Camera Obscura, Minaret, Minorita templom, Kopcsik Marcipánia , Megyeháza Börtönépület , Gárdonyi Géza emlékmúzeum, Sportmúzeum

Agria park, Bitskey Aladár uszoda, Török fürdő, Strand,

2009. márc. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hűűű, köszönöm szépen!
2009. márc. 2. 08:31
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ehhez már nem sok mindent lehet hozzáfűzni. Ha elfáradtatok pihenjetek meg a Dobó-téren!
2009. márc. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

[link]

ide is nézzetek el, olcsó és finom borok. vannak játékárusok is :)

2009. márc. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
A legfontosabbat felejtettétek el! Az egerszalóki gyógyfürdő.....:)
2009. márc. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az egerszalóki gyógyfürdő tényleg nagyon jó, bár az ára elég borsos. Mi egy hete voltunk, üdülési csekkből. Készpénzből nem vállaltam volna be.

A Szépasszony-völgyben mindenképp sétáljatok egyet, vegyetek egri bort a Balla pincészetet (18-as pince) nagyon tudom ajánlani, illetve hangulatos kis vendéglők vannak, viszonylag barátságos áron.

2009. márc. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A villa völgy hotelben szállunk meg (szépasszony völgyben) Van beltéri medence ott kiélvezheti egy kicsit a gyerköc a medencét, mert én 28 hetes kismama vagyok, úgyhogy gyógyfürdó kilőve!


A pincéket azért körbejárjuk! 1 pohár vörös bor csak jót tesz nekem is! :))


Nagyon kedvesek és aranyosak vagytok, hogy segítetettek!

Minden jót nektek! Köszönöm szépen a válaszokat!

2009. márc. 2. 19:02
 9/10 anonim válasza:
100%
A legutóbbi felsorolásban kb minden benne volt, csak néhány dolgot tennék még hozzá. Mindenképpen érdemes sétát tenni az Érsekkkertben, az uszoda mellett, vannak nagyon szép játszóterei, a nagyfiú biztos értékelni fogja. Érdekes még a Gárdonyi Múzeum is. Ha pedig jókat szeretnétek enni a Völgyön kívűl, tudom ajánlani a Várhoz közel lévő Palacsintavár éttermet, vagy az Excaliburt.
2009. márc. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én csak azért kattintottam ide, hogy a 18as pincét ajánljam a völgyben, de látom megelőztek :). Tényleg jó hely, kukkantsatok be!
2009. júl. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!