Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balaton melyik részén van...

Balaton melyik részén van nagy homokos strand? Illetve ki mit ajánlana szívesen?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 12:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bogláron és a környékén.
2011. máj. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
0%
minek neked homokos strand? xd.
2011. máj. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Balatonlellei élményfürdő
2011. máj. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Bartichello válasza:
Balatonfenyves, isteni egy hely. Jah és szabad strand. Azért ez sem elhanyagolható.
2011. máj. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Balatonalmádi!

Nagy homokos strandja van, tele gyerekbarát dolgokkal, és külön egy sekély rész kialakítva (20-40 cm) gyerekeknek.

2011. máj. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Balatontipp-GyÁ ***** válasza:
100%

Szia!

A balatoni strandok a parton többnyire füvesek. Két helyen talál nagy felületen homokot, az egyik a siófoki Nagystrand Coke Club része, de ez csak július elején nyit, és napközben egy ezres a belépő. [link]

Igazi tengerparti feelinget érezhetsz a lellei Napfény strandon, aminek a teljes partját finom homok borítja. Itt csak 500 forintot kérnek naponta. [link]

Ha kisgyerek miatt keresed a homokos partot, lassan mélyülő medert, akkor az ingyenesen használható balatonszárszói Központi szabadstrandot javaslom. Tavaly a 2. lett a balatoni strandok versenyében a fürdőzők osztályzatai alapján! [link] Ha az északi oldalra mennél, akkor ingyenesen homokos partot a zánkai úttörővárosban találsz - [link] De nagyon jó választás az alsóörsi [link] a révfülöpi [link] 9 vagy a szigligeti strand is [link] Ezeken Útitárskártyával kedvezményt is adnak a belépőből.

Szívesen válaszolok más balatoni kérdésre is.

2011. máj. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Kolibri71 válasza:
A kérdés kétértelmű :D Vagy csak nekem? :D
2011. máj. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat! a kérdés tényleg kétértelmű, ezer bocs ezért, én úgy akartam kérdezni hogy melyik részén (városban, településen) van olyan strand-part ami homokos

tehát nem lépcsőn kell bemenni a vízbe.

2011. máj. 5. 07:29
 9/13 anonim ***** válasza:

A Balatonalmádis válaszoló vagyok!

Tényleg kétértelmű, és ebben az esetben Almádi nem az, amit keresel. Én úgy értettem, hogy homokkal van terítve a medre... de amúgy lépcsőn lehet oda bemenni. A sekély víznél, ahol gyerekek játszanak, ott is van egy kis beton sétáló a fű és a víz között.

2011. máj. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Descence válasza:
Keszthelyi városi strand. Lassan mélyülő, sekély, homokos tengerpart szerű résszel.
2011. máj. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!