Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ajánlanátok olcsó szállást...

Ajánlanátok olcsó szállást Siófokon?

Figyelt kérdés
Július végén, augusztus elején szerenténk lemenni egy hétre a barátnőimmel, és minél hamarabb le akarjuk foglalni a szállást.4-5 fős apartmant keresünk, lehetőleg közel a Petőfi-sétányhoz, 2500-3000 Ft-ért(/éj).Tudom, google, stb...néztünk már egy csomót, de nem találtunk megfelelőt.Légyszii segítsetek!(18/L)
2011. máj. 8. 20:23
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Mi is szállást keresünk, találtál vmi jót? Mert amit találtam az vagy drága, vagy messze van a sétánytól.

2011. júl. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, találtam, bár kicsit messzebb van a sétánytól, kb 15 percre. Sajnos az interneten nincs fent, egy ismerősöm javasolta, állítólag nagyon jó. Az ára 3500Ft/fő/éj.Ha gondolod, írj privit, megadom a telefonszámát.:)
2011. júl. 22. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!