Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyek Balaton legnépszerűbb...

Melyek Balaton legnépszerűbb üdülői, és strandjai?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Siófok,Csopak,Zánka,Zamárdi.

Szerintem

2011. máj. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

első válaszadó ez így igaz, tán még Balatonfüred.

mi idén Siófokra megyünk :D

2011. máj. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Balaton gyönyörű, de nekem fürödni egyáltalán nem jön be.Minden évben lent vagyunk egy pár napot, Siófok, Zamárdi, most is megyünk a soundra, de a vízbe nem megyek.Hideg, koszos, Siófoknál iszapos, tömegek a parton,...Este, igen, a naplemente, meg vitorlázni, az meseszép.
2011. máj. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

A legnépszerűbb üdülőhelyek szerintem: a déli parton Siófok, az északin pedig egyértelműen Balatonfüred (strandok pl.: Kisfaludy strand, Esterházy strand)!

Az északi parton még népszerű helyek: Vonyarcvashegy, Keszthely, Tihany, Szigliget, Zánka. A délin: Balatonföldvár, Fonyód.

Nem igaz, hogy koszos a tó vize, és egyébként is az illetékes magyar hatóság ezt szakszerűen és megbízhatóan ellenőrzi, és tájékoztatja a lakosságot is, ha a vízminőség nem megfelelő. A színe ugyebár a felkavart homoktól olyan, mint egy pocsolyáé, nem pedig azért, mert mocskos! Ha olyan tengerparti részre mész nyaralni, ahol homokos a tengerpart és nem sziklás, ott is ugyanilyen "mocskos" a víz.

Szerintem az északi part a nyerőbb, ott mélyebb víz, illetve a Balaton-felvidék kiváló programlehetőséget nyújt.

2011. máj. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Balaton? Dehogy koszos! Iszapos! Duna? Na az koszos,mi több undorító... Engem csak a hínárok meg a hattyúk idegesítenek. Ezek a nagy madarak tök veszélyesek tudnak lenni,főleg a tojók,amiknek vannak fiókái.
2011. máj. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Füred és Siófok a legnépszerűbb.
2011. máj. 19. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Ment mindeninek a zöld jel. :)

2011. máj. 19. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!