Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szeretnénk lemenni június...

Szeretnénk lemenni június elején a Balcsira, de mégis merre? Merre vannak a szebb helyek amik nem egetrengetően drágák? (bövebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval az a problémánk, hogy június 4-10ig vagy 11-17-ig szeretnénk lemenni. Valamelyik időpontban. Milyen szállást ajánlanátok és merre? Esetleg tudtok valami olcsó szállást vagy apartmant vagy valamit? Mi lenne az ideális megoldás? Elöre is köszönöm a válaszokat:)
2011. máj. 16. 19:30
 1/6 anonim válasza:
Balatonfüred a legszebb szerintem.
2011. máj. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Balatonfüred a legszebb!

...és a legdrágább is!

2011. máj. 17. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Fonyódliget, Máriafürdő.
2011. máj. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Az is kell figyelni, hogy honnan valósi vagy. Ha Pesti akkor nem biztos, hogy a Balaton déli oldalának és annak is a legvégén fekvő Máriafürdőre kellene menni...

Nekünk Máriafürdőn van nyaralónk (nem kiadó). Elég jó kis hely. Van 1 fizetős és egy csomó szabadstrand. 2 központja van. Az egyik a kikötő ahol nagyon jó a fagyi a másik meg a rendes központ ahol 3 disco is van. (Mondjuk lehet, hogy ez a június 4.-ei időpont egy kicsit korai, mert ugya vannak ezek a viharok és lehet, hogy még hideg lesz a viz. Márián nagyon sok házon kint van, hogy kiadó...bár nem tudom, hogy mennyiért.

[link]

ahogy így gyorsan átfutottam 2000Ft/fő/éjszaka nem is olyan rossz ár.

2011. máj. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
pont most néztem a falunap Június 4.-én lesz. Elég jó szokott lenni. Jön le a Wolf Kati, zenés műsorok, tüzijáték, árusok stb. =)
2011. máj. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
végülis hová mentél?
2011. jún. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!