Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hol találhatok elfogadható...

Hol találhatok elfogadható áron Balatonbogláron vagy környékén most, az előszezonban két (kettő! ) éjszakára szállást egy 3 fős családnak?

Figyelt kérdés

Már annyit néztem a netet, de akiket felhívtam, 12-13000,-Ft/éj árban adják a legkisebb lyukat is, mintha csak összebeszéltek volna. 24-26000,-Ft csak szállásra, 2 éjre nagyon sok... Hátha közületek ismer valaki egy jó honlapot, irodát, vagy esetleg épp egy tulajt...

Előre is köszi az ötleteket!


2011. máj. 22. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi tavaly itt voltunk. Már nem emlékszem, hogy pontosan mennyit fizettünk, de nem volt túl drága. Ha nem *** hotelra vágysz és el tudod viselni, hogy több apartman is van, akkor tökéletes. Mi nagyon jól éreztük magunkat. A tulajok nagyon kedvesek és üdülési csekket is elfogadnak. A part gyalog is csak 15 percre van és a közelben van egy Tesco áruház is, ha valamire szükség lenne.


A link:


[link]

2011. máj. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nézz körül itt, én láttam olcsóbbakat is: [link]

Persze nem tudom mikor mennétek és van-e még akkor hely.

2011. máj. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2011. máj. 27. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!