Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szereted a helyet, ahol élsz?

Szereted a helyet, ahol élsz?

Figyelt kérdés
Miért/miért nem?Büszke vagy rá?
2011. máj. 27. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:

IGEN!

kb. 3500 fős településen élek, tiszta, rendezett, nincsenek cigányok, szinte mindenki rendesen dolgozik (nem sok link alak van szerencsére), van munkalehetőség is, közel van Bp-hez, kocsival kb fél óra.

Egyetemre járok Bp-re, és hosszútávon semmi pénzért nem laknék ott, nem az emberek meg a kosz miatt, hanem mert nekem kell az a biztonság, amit itthon érzek, az hogy ha mondjuk pár év múlva lesz gyerekem, akkor itt gondolkodás nélkül kiengedhetem játszani, vagy rábízhatom a szomszédra, mert tudom, hogy rendes ember, az emberek itt számíthatnak egymásra.

Bp-re esetleg a suli ideje alatt költöztem volna fel, mert a bejárás nagyon fárasztó volt, de fél év múlva végzek, 90% hogy lesz a mellettünk lévő városban munkám, szóval Bp-re max vásárolni vagy bulizni fogok bejárni, meg találkozni a haverokkal, mert ezekből a dolgokból van egy kis hiány itt nálunk.

2011. máj. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Igen..

Nagy a nyüzsi,mindig van nyitva bolt,vagy szórakozó hely,kiskocsma.Kedvenc foci csapatom is itt található,könnyen eljutok a hazai meccsekre.Idegenbeliekre kevésbé,de annyi baj legyen.Itt születtem és nőttem fel,ebben a kerületben.Szeretem,hogy virág program van nálunk és minde szép.Szemetes némelyik rész,grafitik vannak,cigányok vannak.De ennél nagyobb hátrányom nincs itt.Ez pedig Újpest! :)

18L

2011. máj. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Imádom.Ez egy nagyváros kertvárosi része, de minden van.Orvosi rendelő, bolt, posta, gyógyszertár, bank, szórakozó helyek, gyalog is 10 perc a város, mégsem a városban lakunk.A közterületek tele vannak virággal, Én kocsival járok, de itt kifejezetten szeretek gyalog menni a boltba.Mindenki ismer mindenkit, a szomszédok összejárnak esténként grillezni, sörözni, a kölykök játszani, ha bulit csapunk, akkor sem szól senki, ideális hely fiataloknak.
2011. máj. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Imádom :) Budapesten élek,imádom a nyüzsgést a zajt :D Nem zavar ha egy ember előttem hányja el magát vagy ordít,hogy sz*pjam le,Budapesten a legtöbb ember nagyon kedves(mert elismerem sok az idegbajos)de gyönyörű város és tele van élettel :D
2011. máj. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!