Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik a legjobb Balatoni strand?

Melyik a legjobb Balatoni strand?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a legjobb hely/helyek a Balatonnál, strand, szállás, emberek és minden egyéb szempontot figyelembe véve?

25/f


2011. jún. 9. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Hangulat, buli szempontjából Siófok! Van szabadstrand is, de a kaja és a szállás elég drága...

Voltam Balatonfenyvesen is, ez nyugisabb, és olcsóbb, a víz tiszta, van pár büfé a strandon, de bulizni nagyon nem lehet.


Haverokkal Siófok, Párommal Fenyves, vagy valami hasonló nyugisabb hely.


Zamárdin csak egyszer voltam, 1 délutánt töltöttem ott, sok éve, arról nem tudok nyilatkozni.


Fenyvesről elég könnyen el lehet jutni Badacsonyba, érdemes átmenni borozni és túrázni egyet, ott is sok vásárlási lehetőség van (kézműves, kirakodóvásár) :)

2011. jún. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahol a legtöbb a csaj és ez Siófok.

Elmehetsz Zamárdiba is, de ott csak nyugdijasokkal tudsz beszélgetni, az meg nem valami izgalmas.

2011. jún. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem spec Keszthely is tetszett...
2011. jún. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Balatonboglár, 3X-or voltunk. Balatonmáriafürdő, kislánykoromban ott táboroztam.
2011. jún. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!