Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » 2 felnőtt egy 3,5 évses...

2 felnőtt egy 3,5 évses kislánnyal hová mehetne el 2 éjszakára a Balatonon, ahol olcsó a szállás?

Figyelt kérdés
Az északi vagy a déli partot ajánljátok? Olyan érdekelne, ahol a strand ingyenes, vagy strand területén van a szállás, mert az anyagiak határt szabnak.
2011. jún. 10. 08:33
 1/5 anonim válasza:

Szia! Mi Csopakra szoktunk járni (északi part, Balatonfüred mellett), csodás kis hely, sok gyerekes család is jár oda.

Nem tudom, hogy nektek mit jelent az olcsó, sajnos Balaton környékén elég húzós árak jellemzőek.

Mi a Comfort Hotelben szálltunk meg, 6 nap/5 éjszaka félpanzióval volt 37 ezer Ft/ fő (ha pontosan emlékszem).

A strandra a belépő ingyenes.

Sztem ez nagyon kedvező ár, úgy láttam, a jellemző az, hogy 1 éjszaka kerül 10-15 ezerbe a Balatonon.

2011. jún. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Ekkora gyerkőccel a déli part, mert az északin hamarabb mélyül a víz.


Nekünk Balatonlelle vált be, olcsó szállásnak a Hotel Tiffany, de ismerős ugyanott más panzióban volt, ami szintén olcsó volt. Ott van szabad strand (baromi hosszú)is és fizetős is. A fizetősön is olcsó a napijegy, csak a felnőtteknek, a gyerkőcöknek ingyenes.

2011. jún. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Csak 2 éjszakára mennénk, az 1. válaszadó ára Nekem nagyon soknak tűnik:(


Lellét több helyen olvasom most, hogy a homokos partja miatt talán a legjobb kisgyerekkel. Megnézem azt a hotelt, köszönöm!

2011. jún. 10. 09:31
 4/5 anonim válasza:
Gyertek Fenyvesre, nekünk is ott van nyaralónk, itt van a leghosszabb kiépített ingyenes strand (de még számos egyéb kisebb található), nagyon hosszan be lehet menni a vízben, van ahol 150 méter után kezd el igazán mélyülni. Mindig akad sok kiadatlan nyaraló, vannak olcsóbbak is. Plusz még rengeteg homokozó és mászóka is van a partokon.
2011. jún. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Lellén a fizetős strand homokos, de a napi belépő tényleg nem húzós.

A szabad strand is tiszta, rendezett, sokan voltak ott kisgyerekkel.

Én csak azért választottam a fizetőst, mert egyedül voltam a két kicsivel és biztonságosabbnak tűnt ha méterekig is térdig ér a víz.

2011. jún. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!