Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Voltatok már Visegrádon...

Voltatok már Visegrádon "canopyzni"?

Figyelt kérdés

Milyen volt? Tapasztalatok? Vélemények? :)


[link]


2011. jún. 14. 13:33
 1/8 anonim válasza:
itt még nem, de egyéb más kalandparkokban is vannak ilyen kötélcsúszdás részei a pályának, amiket már kipróbáltam. egyáltalán nem kell hozzá extrém félelemtűrés, nem para annyira, óriási élmény. :))))
2011. jún. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 11 évesen próbáltam ki először, igaz, egy egyszerűbb pályán (nem Visegrádon), de nagyon nagy élmény volt. És tényleg nem olyan félelmetes, inkább izgalmas.
2011. jún. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ez az egész hogy áll össze? Van egy ilyen csúszás és kész, vagy több is van? Vagy hogy van ez? :)
2011. jún. 14. 15:05
 4/8 anonim válasza:

Mi voltunk két éve nyáron. Fergeteges élmény volt! Ki ne hagyd!

Felvisznek viszonylag magasra, egy hegyre, ahol ki van építve egy pálya, lefelé haladva fákra erősítve egy-egy védett talapzat. Hevedert kötnek Rád, azt egy csattal hozzácsatolod a vezetékhez és ellendülsz, majd átsiklasz az egyik talapzatról a másikra. A csapat elején és végén egy-egy kísérő van. Teljesen biztonságos és hiperszuper!!! :)

2011. jún. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Előző vagyok. Azt hiszem 11 állomás van.
2011. jún. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Fú, de jó, köszönöm szépen! :)
2011. jún. 14. 18:09
 7/8 anonim ***** válasza:

25.szülinapi ajándékom volt. Félelmetes volt az elején, szó szerint kilépni a semmibe, de a végére kezdtem élvezni a dolgot, ne hagyd ki semmiképpen.

26/l

2011. jún. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 K...László válasza:
Nem rég voltam. 110 kiló a testsúly határ, otthoni mérlegemen 108-at mértem. Éreztem, hogy gond lehet. Kiemeltek a csapatból, mert ránézésre túlsúlyos voltam, és kérték, hogy álljak a mérlegre. 115 kilót mutatott az ő mérlegük. De égő! Én őrizhettem a többiek értékeit, amíg ők életre szóló élményben részesültek. Nem szeretnék lefogyni, jól érzem magam így, és sokat mozgok. Harcolok a dagadtak emberi jogaiért minden nap. A rokik csökik melegek is harcolnak az egyenlőségükért, én miért ne tegyem? Iskolás korom óta nem volt akadály a súlyom, és most megint átélhettem a megkülönböztetést. A társaim próbáltak jobb kedvre deríteni, de belül nekem rossz volt akkor is, mert a gyerekkoromból még ma is álmodom részleteket, és azok a legrosszabb rémálmok. A megkülönböztetésről, kiközösítésről szólnak. Eldöntöttem, hogy speciális szervezésben mégis csak ki kell próbálnom nekem is. Mentő, tűzoltó, mentőhelikopter készen áll, és úgy egy autó áráért talán lecsúszhatok én is. Nem szeretnék enélkül az élmény nélkül meghalni.
2017. jún. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!