Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerinted milyen lesz az I....

Szerinted milyen lesz az I. ÉLET Tábor? ( www.elet. Ewk.hu)

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez reklámnak minősül, gondolom tudod! :/
2011. jún. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És mért minősülne reklémnak?? Egyszerű kérdés, hogy szerinted milyen lesz. Ha úgy írta volna ki, hogy szerintem jó az élet tábor, szerintetek is? Na az már minősülhetne reklámnak!

Ha én most megkérdezem, hogy szerinted milyen a pampers pelenka, akkor az reklám??

2011. jún. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Meg nem voltam, nem is leszek, mert kulfoldon elek. Viszont itt mar nagyon sok ilyen elet/egeszseg/spiritualitas/stb megmozdulason voltam es MINDIG nagyon jo volt mindegyik.


Egy rakas uj dolgot tanulhat az ember, egy csomo jo fej emberrel lehet megismerkedni, osszessegeben nagyon pozitiv az energia, ami meg a legpesszimistabb emberre is par ora utan raragad.


Ha tehetnem mennek!

2011. jún. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!