Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen hely Gosztolagyöngye?

Milyen hely Gosztolagyöngye?

Figyelt kérdés
Nyaralást terveznék oda,de nem ismerem a helyet.Vélemény?
2009. márc. 22. 19:37
 1/4 menzi válasza:

Szia!

Mi is odatervezzük a nyaralást, már le is foglaltuk, és én nekiestem ma a nettnek, hátha kiokoskodok valamit. Eddig csak jó véleményt olvastam róla, úgyhogy reménykedek, hogy tényleg jó lesz. :) Remélem azért lesz itt valaki aki tényleges élményt ír le. Ti mikor akartok menni? hátha én hamarabb megyek, és akkor el tudom mondani az élményemet. mi július elején megyünk.

2009. márc. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi július 13-án indulnánk,ezért szeretnék róla többet tudni,mint amit a honlapjukon olvasok...
2009. márc. 23. 17:27
 3/4 menzi válasza:
Akkor találkozunk, mert mi meg július 11-től leszünk ott. :) Este is a neten lógtam, és találtam egy-két beszámolót, de negatívumot még nem találtam.
2009. márc. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 menzi válasza:

Találtam egy ilyet

[link]

2009. márc. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!