Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miskolcon olcsó szállás 2 fő...

Miskolcon olcsó szállás 2 fő részére? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Miskolcra szeretnénk menni lehetőleg aug. 1-től kb 4 napra. Olyan helyen szeretnénk megszállni, ahol üdülési csekket is elfogadnak. Tényleg olcsó kellene, 2 fő részére, de a neten már teljesen elvesztem, és gondoltam hátha itt tud nekem valaki segíteni! Előre is köszönöm a segítséget, nagyon hálás vagyok!


Minden jót, üdv!


2011. jún. 16. 19:11
 1/5 anonim válasza:

HELLÓ!

Én miskolci lakos vagyok próbálok neked segíteni.Nem tudom mit értesz olcsó szállás alatt,de írok neked egy pár lehetőséget.Miskolctapolcán a Lido szálló 11300FT/napba kerül ez a legolcsóbb 3 csillagos szálloda.10000ft alatt panziók vannak végtelen mennyiségben.Tudok pl.6000ftért is szállást,de ott nem fogadnak el csekket.Illetve Lillafüreden van egy ÓZON PANZIÓ nevű szállás 13000ft/nap nagyon jó környezetben.Ha van kérdés szívesen segítek.program stb

2011. jún. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Nagyon jó, hogy még vannak ilyen segítőkész, kedves emberek. Oooh nem, nem, nekem lehetőleg olyan kellene ami max 4000Ft/éj/fő. Nem kell nekem "luxus" szálloda, hiszen csak aludni járnánk oda. Tavaly egy hasonló árfekvésűben szálltunk meg, és igazából szerintem pénzkidobás, amúgy sem vagyunk annyira eleresztve.:)
2011. jún. 16. 21:43
 3/5 anonim válasza:

Helló!

Első számú lehetőség akkor Vár panzió ahol 6000ft/nap/2fő a szállás.Fürdőszobás franciaágyas szobák vannak,mi esküvőnk alkalmával ide szállásoltunk el 15 főt!Második lehetőség Petőfi Kollégium és a Lévai kollégium lehet 1500-2000ft/fő körül,de neten nem találtam lehetőséget,hogy letudjátok foglalni.

üdv

2011. jún. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ez kell nektek szerintem:

[link]

2011. jún. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Ohh nagyon szépen köszönöm ismét a segítséget!!! Tényleg nagyon sokat jelentett, hogy írtál, köszönöm!! A kolesz sajnos kilőve, mert olvastam, hogy nem fogadnak el üdülési csekket!:( A Vár Panzió honlapján nem láttam, hogy írta volna, valószínű felfogjuk hívni, hogy elfogadnak-e? Mindenesetre én nagyon reménykedek benne, mert nagyon jónak tűnik, ennyi pénzért főleg, és láttam, hogy ráadásul még reggelit is lehet rendelni, legalább arra sem lenne gond. Köszönöm még egyszer a fáradozásodat, és ne haragudj, hogy "nyaggattalak".


Legyen szép napod, szia!:)

2011. jún. 17. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!