Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Télleg van cápa a balatonban?...

Télleg van cápa a balatonban? : O (alul a link)

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 21. 11:30
1 2 3 4
 11/38 anonim válasza:
87%

Nem tudom megint kinek volt ennyi ideje..de grat neki..annak meg még inkább aki ezt el is hiszi-.- …hogy lenne már a Balatonban cápa?o.O..arról már rég tudnánk..mert ha tényleg lenne akkor az nem most került volna bele…1-2 éve már ott kéne h legyen..és akkor már rég történt volna cápatámadás ..mert valamit neki is kell ennie ahoz h életbemaradjon..nem?….a hal nem hiszem h elég lett volna neki..az oldalnak egy jó reklám..így többen nézegetik..

Kommentek be is ilyenek..h egy barátom ott lakik és ő is látta a cápákat..erre csak annyit tudok mondani h én meg most voltam a balatonba és nincs meg a lábam mert leharapta egy cápa-.-…nem véletlenül nem lehet kommenteket írni..mert amik ott vannak azokat is az oldal szerkesztői írták..aztán letiltották h ne lehessen ott oltogatni a sok hülye embert..

2011. jún. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
42%

Most miért csapjátok be a szegényt?


Az az igazság, hogy csak nyáron szokott ott lenni,

mert tálira átrakják a velencei tóba....

2011. jún. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim válasza:
nagyon vicces felhívó cikk volt...
2011. jún. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim válasza:
8%
VAN! Bikacapa volt..1et mar efogtak de lehet an meg egy par allitolag az sekely vizekben telepszik meg..En elhiszem.
2011. jún. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim válasza:
86%

Most végeztem el a 8. osztályt, és még 7.-ben tanultuk hogy a cápák alapvető életkörülménye a sós tengervíz, néhány faj trópusi folyókban él. És ha jól odafigyeltem föciórán akkor talán jólemlékszem arra, hogy sok vízszint szabályozó van, így azokon az átjutás egy cápának lehetetlen.

A másik meg hogy ez megint egy ....-ság mert vannak olyan gyökér emberek(nemrád célozok :D ) akik beveszik, és nem mennek el a Balatonra nyaralni, így csökkentik a bevételi értékét... CSAK GRATULÁLNI TUDOK A REKLÁM KITALÁLÓJÁNAK IS :D -,-"

2011. jún. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim válasza:
60%
De ilyen reklámcápák vannak nem? ha kifogod 80%-os kedvezményt kapsz... vagy az is hülyeség?
2011. jún. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim válasza:

Szia! Először én is elhittem az egészet, de ha jobban megnézed,

1.:nem lehet az oldalon semmire kattintani

2.: Ha megvárod, még a videó végigmegy, a végén megemlíti, hogy mi kifogtuk az árakat, és ki fogjuk neked...

Először én tökre berezeltem.. :/

2011. jún. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim válasza:

Jaaj először én is elhittem xD

Mit ki nem találnak ezek a reklám készítők!

2011. jún. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim válasza:
Citromcápát raktak bele viccből,de az már sztem megdöglött :D
2011. jún. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim válasza:
Kicsit se mű xĐ
2011. jún. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!