Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Segítség. Barátommal mennénk...

Segítség. Barátommal mennénk tó mellé kempingezni, ahol lehet fürdeni és pecázni is, sátorozni akarunk. Merre érdemes ami olcsó is? 20 év körüliek vagyunk.

Figyelt kérdés
Jó lenne ha bolt és szórakozóhely sem lenne messze!!!
2011. jún. 21. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ merrefele laktok:) Ha velencei tó közelebb van én idemegyek a barátommal idén:) akkor válasszátok Agárdot,azonbelül ezt: www.parkcamping.hu még vannak szabad helyek,én tegnap foglaltam,lehet sátorozni,bungallót bérelni(mi ezt tettük) szerintem nagyon jó áraik vannak!,kulturált is azt mondták ismeröseim,rögtön parton van,strandbelépőt is tartalmazza az ár. Ha pestiek vagytok akkor meg a vonat 640ft oda vissza szóval semmi. Ha balaton van közelebb,vagy az szimpibb akkor ott is nagyon sok kemping van kb egy árban az összes,googlebe ird be h xy helyszin kemping(pl ha bulizósak vagytok siófok,vagy hozzá közel eső kisebb falu a parton,az olcsóbb lesz és találsz.:) De amúgy mostanában horvátország sem drága,kemping ügyileg, csak ugye oda autó kell meg az út drágább.
2011. jún. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszöntem...am mi is velencei-tót néztük cska mi a liget kempinget...csak kíváncsi voltam még ötletekre...a tiedet megnézzük...mikor mentek?
2011. jún. 21. 13:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi juli 18-21ig. Augusztusban lesz több nyaralás,de az már balatoni nyaralóban (családé). Szépnyarat:)
2011. jún. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Tóparti kemping, strand, 8 különböző horgásztó...

2012. jan. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát köszi...de elkéstél kicsit a válasszal, találtunk és voltunk júliusba egy jó kis helyen....azért köszi :D Igy télen nem biztos h megyünk nyaralni :D
2012. jan. 14. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!