Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Kisgyerermekes családok, akik...

Kisgyerermekes családok, akik a Balatonnál fognak vakációzni? Mennyit szántok az egész nyaralásra (szállás, étkezés, szórakozás, egyéb)? Hány tagú a család? Hova mentek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Holnap reggel megyünk Széplak-Felsőre 13 napra.2 felnőtt+6 éves kisfiú.95.000Ft a szállás+üzemagyag 15000Ft(kirándulásokkal együtt)+10000ft költőpénz/nap (legalább)=240-250000Ft kb.
2011. jún. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elnézést, hogy nem a kérdésre, de..hú, de drága, előző! Megdöbbentő, milyen árak vannak egy Balatoni üdülés esetében, ebből el lehet menni min. 1 hétre Görögországba. :S
2011. jún. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy soknak tűnik az első válaszoló költségvetése, de a szállás kifejezetten olcsó! Gondolom a gyermek kapott kedvezményt (ha egyáltalán kell fizetni neki is szállásért), ha nem kell fizetni az övét, a felnőtteknek kb. 3600-ra jön ki fő/éj, és ez nagyon jónak mondható! A napi 10000 is reális költőpénznek. Szerintem ennél olcsóbban csak kempinggel és otthonról vitt kajákkal lehet megúszni, vagy akkor, ha az ember ott főz. Az pedig nem nyaralás ha főzni megy el a Balatonra...
2011. jún. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csak azt írtam, hogy ennyi pénzből el lehet menni külföldre, egy szép helyre repülővel - tehát valahol azért akkor mégse reális ez az ár. De lehet, hogy én látom rosszul, akkor bocsánat.
2011. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, el lehet menni, de egy kicsi gyerekkel még én sem vágnék neki a világnak. :) Pár év múlva már nyugodtan lehet repkedni. :)
2011. jún. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ebben teljesen igazad van.:)
2011. jún. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!