Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova menjünk nyaralni?

Hova menjünk nyaralni?

Figyelt kérdés
2 felnőtt + 4 gyerek, medencét vagy vízpartot mindenképp szeretnénk, van ötletetek?
2011. jún. 25. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Balatonfüred? :) Vízpart is van, de olyan szállásokat is találsz egész jó árban, ahol még medence is van, vagy akár jakuzzi, este miután a gyerekeket lefektettétek (bár nem tudom mennyi idősek), ti tudtok romantikázni, és messzire sem kell menni. Konkrétan most nem tudok ilyen szállást linkelni, de régen mikor mi keresgéltünk arra, akkor láttam párat ami nagyon jó volt, biztos találsz te is. :) Emellett a Tagore sétány nagyon jó és minden este jó programnak bizonyul sétához, vacsihoz. Nagyon jó éttermek vannak. És a Kisfaludy strand kifejezetten családbarát, nincs hangos zene, lehet pihenni. Oda járnak főként családok, a többi strand fiataloknak való inkább. Szerintem ha még nem voltatok ott, mindenképp érdemes kipróbálni. Jó nyaralást, akárhogy is döntötök! :)
2011. jún. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok lehetőség van, Balaton, Velencei-tó mellett kézenfekvő, de kisebb tavat is érdemes lehet meglátogatni, pl. nekem nagy kedvencem Orfű.
2011. jún. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyula. nekem nagyon bejott. a strand szuper, a varos is csodas.
2011. jún. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!